website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Sjajno! 4 kvota. Bas sam zadovoljan jer su norme postigli momci od kojih to nisam ocekivao da sada urade. U aprilu stizu norme,nadam se,Anje i Velimira. 

Stafete su ok,vjerujem da 4x100 FS nece izmaci. Nisam siguran ko jos moze da ostvari OQT. Celic,Barna,Nikolic,Sorak...

Link to comment
Share on other sites

A nikako ne treba zaboraviti da se Sabo 2018. samo amaterski bavio plivanjem i da je tek krajem godine poceo ozbiljno da trenira. On je pretalentovan i uopste se ne bih iznenadio da uskoro ode ispod 50.90

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, ChandlerMne said:

Sjajno! 4 kvota. Bas sam zadovoljan jer su norme postigli momci od kojih to nisam ocekivao da sada urade. U aprilu stizu norme,nadam se,Anje i Velimira. 

Stafete su ok,vjerujem da 4x100 FS nece izmaci. Nisam siguran ko jos moze da ostvari OQT. Celic,Barna,Nikolic,Sorak...

Caba je bio nas najbolji plivac prosle godine, nzm po cemu je neocekivano

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DaniSRB said:

Caba je bio nas najbolji plivac prosle godine, nzm po cemu je neocekivano

Pred OI on uvijek lose pliva,Rio je dohvatio u zadnjem momentu. Forma mu je nestalna. Zablista pa ga nigdje nema. I tako od 2008.

Ocekivao sam normu prvo od Velje i Anje. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Pred OI on uvijek lose pliva,Rio je dohvatio u zadnjem momentu. Forma mu je nestalna. Zablista pa ga nigdje nema. I tako od 2008.

Ocekivao sam normu prvo od Velje i Anje. 

sta znaci u zadnjem momentu? u aprilu 2015. je ispunio

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...