website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, dareza said:

zenski tenis :d ona samo na dubl treba da se fokusira i onda da se nada da ce itf da im dodeli pozivnicu za nju i Anu za dubl.

 

kladio sam se na nju, učinilo mi se dobrom kvotom :facepalm: ali koliko puta sam prisustvovao preokretu u ženskom tenisu od 2:5 do 7:5 ili 7:6, pa to je nestvarno. kakva užasna psiha, ne ide mi u glavu da me ubiješ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nenad said:

 

kladio sam se na nju, učinilo mi se dobrom kvotom :facepalm: ali koliko puta sam prisustvovao preokretu u ženskom tenisu od 2:5 do 7:5 ili 7:6, pa to je nestvarno. kakva užasna psiha, ne ide mi u glavu da me ubiješ

Mislim da ti to nije trebalo. Ipak ona nije igrala 2 meseca uopste...Verujem da je u vrlo losoj kondiciji.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Mislim da ti to nije trebalo. Ipak ona nije igrala 2 meseca uopste...Verujem da je u vrlo losoj kondiciji.

 

Verujem da je potpuni debil u mozak. I verovao sam da može da pobedi opskurnu igračicu iz Grčke. Ali svi grešimo :)

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, ChandlerMne said:

Teško za njega, čak i sa pozivnicom, on je premlad za Rio. Treba vidjeti šta mu bolje ide, 1500 ili 5000. Vjerovatnije 1500 jer je mlad i eksplozivan, ali treba uporediti prolazna na 1200 i 1500 pa onda vidjeti.

U svakom slučaju, jedini dobitak za sada je Amela a uz nju i Vladimir. Nismo pretjerano napredovali od Londona (kvantitativno) ali su šanse za medalju (Ivana) značajno veće. Za Tokio bi sve ispod 20 takmičara bilo razočaranje.

 I Anja Crevar je mlada pa ipak ide:p Ja jedva cekam da vidim koje ce vreme da ima na 1500m:fingers: 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, ChandlerMne said:

A i veća šansa za medalju. Ko još, sem onih supersila, šalje u sred kvalifikacija neolimpijske posade???

 

Ovo je po meni planski uradjeno jer je bilo lakse da se osvoji medalja u neolimpijskoj disciplini, na kraju su ispali fenomenalan savez sa 3 osvojene medalje na SP i uzeli pare za osvojenu medalju;) Ja trenutno ne znam sta moze da se ocekuje na kval ali bih voleo da nas iznenade 1-2 kvote:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...