website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, nenad said:

Velja tek 3:54,02 u kvalifikacijama. Ne znam šta da mislim, valjda je to do tog punog treninga ili možda nije hteo da forsira u kvalifikacijama ili šta znam.

Sa punim treningom ne mozes da isplivas neko bolje vreme,tako da nemoj da te brine ovo;) http://www.b92.net/sport/na_vodi/plivanje.php?yyyy=2016&mm=04&dd=05&nav_id=1116397

Link to comment
Share on other sites

Женску екипу представљаће само Милена Матовић у категорији до 60 килограма, док ће за мушку наступити капитен Александар Дреновак (75 кг), Доситеј Тодоровски (56 кг), Милутин Станковић (91 кг) и Владан Бабић (преко 91 кг)

 

Po meni Dositej ima najbolju sansu od svih. Izuzetno jak takmicar,koji debituje za reprezentaciju.

Link to comment
Share on other sites

On 4/6/2016 at 0:16 PM, nenad said:

Velja tek 3:54,02 u kvalifikacijama. Ne znam šta da mislim, valjda je to do tog punog treninga ili možda nije hteo da forsira u kvalifikacijama ili šta znam.

ja se nekako bojim da je njemu forma u padu :(

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nenad said:

Velja danas malo iznad 50 na 100m, nije mi baš najjasniji koncept odlaska na ovo takmičenje.

Cista provera forme,nista drugo. To je on i sam rekao posle drzavnog. Da ce na takmicenja ici bez ikakvog rezultatskog imperativa posto to uopste nije bitno. A i ja sam ti rekao da ne ocekujes spektakularne rezultate :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Sta god on radi ja mislim da je to za njega dobro. Ne pliva on juce da bi tek tako radio nesto sto ne treba u OI godini. Tajdi je vrhunski strunjak i on najbolje zna sta je za Velju dobro,tako da mi moramo da verujemo :d

Link to comment
Share on other sites

Nadajmo se :) A za formu se slažem, i trebalo bi da je u padu ako je u punom treningu. Samo mi se ne sviđa što će svi naši na leto po 2x morati da tempiraju formu i u plivanju i u atletici. Nadam se da neće previše ozbiljno shvatiti EP kao što imaju običaj. Mada ih razumem, to im je šansa da uzmu kintu i obezbede penziju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...