website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

7 hours ago, nenad said:

Razočaravajuće polufinale, da je plivao 48 bilo bi i finale.. Biće da je Tokio bio peak neki Barnine karijere. 

Ваљда је јасно да му је циљ био да дође до норме, а не да се бори за финале. Није био ни близу неке своје најбоље форме.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Майкл said:

Ваљда је јасно да му је циљ био да дође до норме, а не да се бори за финале. Није био ни близу неке своје најбоље форме.

 

Ne znam što bi to bilo međusobno isključujuće? Ne mora za normu da pliva jednu trku a za medalju drugu. 

Link to comment
Share on other sites

Možda sam se potajno nadao da možemo da iznenadimo Grke ali su njihovi centri prejaki za ovo što mi imamo. U svakom slučaju dobar rezultat je i ovo. Mi, CG i Hrvati ćemo se boriti za 2 od 3 kvote verovatno. Tako da u suštini borićemo se mi i CG, mislim da su Hrvati bolji u ovom momentu. 

Link to comment
Share on other sites

Sa ovim timom koji je sada bio u Fukuoki, ovo je vise nego maksimum. Bez Mandica, a mozda i jos nekog od onih penzionisanih, ne iskljucujem da propustimo Pariz. I Italijani su bolji od nas, Hrvati takodje, CG je tu negdje. Spanci su spejs satl za nas. 

U januaru ce vrlo vjerovatno osvojiti kvotu bas Spanci. 

Ako se i plasiramo to ce biti kroz iglene usi. 

Ovo vrlo lose izgleda, mora se ozbiljno mijenjati sistem igre. 

Link to comment
Share on other sites

U toku je EP u kajaku za mladje seniore i juniore. Imamo par A finala, vidjecemo da li neko moze do medalje. Najbolji utisak je ostavio Strahinja Dragosavljevic, uz Lagundzica. Tu su i Gere, Bacelj.

Samo dvije djevojke, cetverac ni u najavi, vjerujem da zadugo necemo imati dobar zenski K4. Imamo dvije muske K4 posade, tako da bi tu vec mogli da racunamo na ljepsu buducnost.

Link to comment
Share on other sites

Kakvi rezultati na drzavnom 

Emini DR 12.99:cool:

Anja Lukic 13.13

Bosko Kijanovic 45.74

Slavko Stevic 225:yes

Aleksandrija Mitrovic 13.49 pred JEP

 

Jel zna neko kad je zadnji dan da se ispuni norma za SP, ja kako sam racunao mada to nije sigurno tacno Emini, Slavko, Bosko i Marija Vucenovic i Strahinja Jovancevic bi dobili dobre bodove ovde i nasli se na SP, mada sve zavisi i od ostalih rezultata

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Kakvi rezultati na drzavnom 

Emini DR 12.99:cool:

Anja Lukic 13.13

Bosko Kijanovic 45.74

Slavko Stevic 225:yes

Aleksandrija Mitrovic 13.49 pred JEP

 

Jel zna neko kad je zadnji dan da se ispuni norma za SP, ja kako sam racunao mada to nije sigurno tacno Emini, Slavko, Bosko i Marija Vucenovic i Strahinja Jovancevic bi dobili dobre bodove ovde i nasli se na SP, mada sve zavisi i od ostalih rezultata

 

Do 30 jula je rok.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...