website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Перишић и Таков убедљиво до ПФ, Савковић поражена на самом старту.

Себић тек 14. у троставу. Стварно не знам о којих 5 медаља и 1-2 квоте је Доневић говорио, али сигурно ће имати шта да каже такмичарима. Ово је дебакл за наше стандарде, поготово након доброг ЕП.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Майкл said:

Перишић и Таков убедљиво до ПФ, Савковић поражена на самом старту.

Себић тек 14. у троставу. Стварно не знам о којих 5 медаља и 1-2 квоте је Доневић говорио, али сигурно ће имати шта да каже такмичарима. Ово је дебакл за наше стандарде, поготово након доброг ЕП.

Bas bih volio da Stefan obezbijedi OI.

Mnogo mi se svidja njegov stil. Mislim da ovoga puta necemo imati zenskih kvota.

Ne znam sta je sa Tijanom, bas je slaba. Vec sam pricao, Jovic bas mora nesto da promijeni, ovako slabe djevojke nismo imali od prije 2012.

Sto se streljastva tice, Donevic je potpuno promasio. Ne znam ko je gori od koga. Grgic, Ivana, Sebic, Teodora, Andrea. Za sada ovo ocajno izgleda. Ni blizu finala u svim disciplinama. Jedino je Marko Ivanovic u poslednjem periodu (sem Damira i Zorane) bio solidan.

 

Link to comment
Share on other sites

Perisicki svaka cast, nije Jelic u nekoj posebnoj formi ali ipak, sjajna pobjeda.

Stefan malo razocarao, ne bih rekao da je Gruzijac A klasa...

Da vidimo boksere. Skoro sve bokserke su ispale. Najvise me Nina zanima.

Kod momaka Mironcikov jedva, Abasov dosta dobar.

Link to comment
Share on other sites

Peto mesto za košarkašice. Na 2p su u suštini bile od polufinala ali imam utisak da je ekipa nespremno ušla u taj meč sa Mađaricama. U svakom slučaju to polufinale bi bilo verovatno to i medalju ne bi uzeli svakako. Tako da između 4. i 5. mesta i nema neke razlike. Ovo je definitivno naš maksimum. Jasno je da u Evropi imamo Belgiju, Francusku i Španiju trenutno na vrhu i da su svi ostali iza. Ulazimo u OI kvalifikacije, uz dobar žreb eto nas opet na OI što bi bio veliki uspeh. Samo mislim da smo sreću sa žrebom ispucali na prošlim kvalifikacijama. Dok god je Marina tu biće i ženske košarke kod nas. Vidim da se baš iscimala za taj projekat ženske sportske akademije i nadam se da će u dugom roku to biti neka njena zaostavština. Mada, strepnja mi je veća od nade. 

Link to comment
Share on other sites

Не видим како би одбојкаши могли да се квалификују са оваквом игром тима и Колаковићевим приступом.

 

Што се одбојкашица тиче, овај прозор СЛ у Кореји ће бити добар репер за даља очекивања јер ћемо играти у најјачем саставу.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ChandlerMne said:

Kolakovic, to se vidi sada, bas nista donio nije. 

Игра је два нивоа испод оне који су успоставили Ковач и Грбић.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...