website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

EP judo 

 

Zlato za Matić 

Bronca za Cvjetko 

Kristo peta. 
 

Oberan, Druzeta i Klacar po jedna pobjeda. Rožić izgubio prvo kolo. 
 

Kristo bi mogla unatoč 5 mjestu čak izgubit direktnu kvotu (nakon EP). 

Link to comment
Share on other sites

On 4/25/2024 at 6:50 PM, prso1000 said:

Judo renking nakon EP- 52kg

 

15. CHN 2889

16. Puljiz 2312

17. AZE 2196

18. KOR 2130

———————

19. SUI 2101

20. POL 2074

21. USA 2043 

 

 

Marokanka je uzela danas zlato na Africkom i 700 bodova i ode preko 3000 bodova. Amerikanka sutra nastupa na Panamerickom prvenstvu, tamo konkurencija nije bas tako jaka. Uglavnom na zadnja tri turnira Puljiz ulazi sa kvotom i malom prednošću nad konkurencijom. 

 

 

Nakon Panamerickog prvenstva poredak za Pariz u judu 

 

-52kg: 

14.CHN 2889

15.USA 2413

16. Puljiz 2312

17. AZE 2196

———————

18. KOR 2130

19. SUI 2101

20. POL 2074

 

 

-63kg 

10. HUN 3648

11. AUT 3499

12. POR 3332

13. CZE 3316

14. KOR 3310

15. MEX 2990

16. CUB 2786

17. CHN 2785 

———————-

18. Kristo 2753 

19. BRA 2669

20. ALG 2512 

Oberan 2450

 

Kristo bi imala kontinentalnu kvotu, ali to znaci da Pavić, Vuković su trenutno vani. 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

Dobar nastup DE ROBBIO Francesco u skupini završio s omjerom 4 pobjede i 2 poraza,sada ide na Izraelca,a ako prođe u četvrtfinalu na prvog nositelja iz Turske 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Rafoo said:

Dobar nastup DE ROBBIO Francesco u skupini završio s omjerom 4 pobjede i 2 poraza,sada ide na Izraelca,a ako prođe u četvrtfinalu na prvog nositelja iz Turske 

Odmah poraz

Link to comment
Share on other sites

Kako mi se sad čini situacija je prilično jasna i osrednja što se naših predstavnika tiče. Volio bih ako netko zna više da me demantira ili se složi, al čini mi se da je situacija slijedeća:

 

Archery - Remar teoretska šansa, iako ima solidan ranking

Athletics - Dvoje sigurni, dvoje blizu, ostali daleko. Optimistički bi moglo bit više od 6 kvota, pesimistički samo 2, možda 3.

Basketball - veeelika želja, ali realno jako jako teško.

Boxing - Jedna kvota sigurna, još jedna šansa za njih 3-4. Nadam se barem jedna kvota. To bi bilo i ok, ali teško, nažalost.

Canoeing - imamo dvije kvote, jedna mirnovodaška, jedna divljevodaška. Neznam kako stoji Tot, ona bi mogla. Djeluje mi realno, al nekako se slabo to spominje.

Cycling - jedna kvota bi trebala bit. Može samo manje, više nema šanse.

Equestrian - mislim da tu nemamo nikakvih šansi

Fencing - prošli tjedan sve šanse prokockane

Gymnastics - dvije kvote, mislim da je to ok. Žao mi je one djevojke, al za nju ima vremena.

Handball - unutra i velika nada za nešto više

Judo - Matić unutra, nadam se barem još dvije kvote. Iako teoretski možemo ići i do 4.

Modern Penthatlon - dugo je onaj mađar šta nastupa za Hrvatsku kotirao dobro, al mislim da ga više nema nigdje.

Rowing - tri posade unutra, nadam se iskreno da bi i sestre Jurković mogle ući. Nadam se da nitko od jačih nije ostao u konkurenciji u njihovoj klasi.

Sailing - šest posada. Tu smo dobri. Jedriličari to ok odrade.

Shooting - tu sam baš razočaran osobno. Samo jedna kvota, imamo šanse, čak mislim realne za još dvije. Toplo se nadam da će se to dogodit. Još jedan trapaš barem. 

Swimming - tri kvote su skroz ok. Teško će tu biti nešto više od toga

Table Tennis - jako ugodno iznenađenje. Muška reprezentacija, dva muška predstavnika pojedinačno i toplo se nadam barem jedna cura u pojedinačnoj. Šteta je jedino šta nije realno nadati se ničem velikom na igrama.

Taekwondo - 3 kvote su ipak jedna ili dvije manje od očekivanja. Barem po meni.

Tennis - totalni upitnici i totalni cirkus. Tu ne stojimo dobro ni rezultatski, a čini mi se ni motivacijski. Možda budemo konkurentni u muškom paru, sve ostalo je upitno tko će uopće nastupiti. Neznam ni predviđati, valjda po jedna pojedinačna kvota i po jedan par u svim konkurencijama. Neznam.

Water Polo - kao i rukometaši, velika nadanja

Wrestling - idemo sada na završne kvalifikacije sa 4 grčkorimska borca. Optimistično se nadat dvije kvote, ali bi i jedna bila veliki uspjeh.

 

Eto, nadam se da je analiza ok. Hajde, nadam se da će me netko demantirat u pozitivnom smislu i da ćemo negdje uspjeti dobiti još koju kvotu da nas bude što više u Parizu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Petar1973 said:

Kako mi se sad čini situacija je prilično jasna i osrednja što se naših predstavnika tiče. Volio bih ako netko zna više da me demantira ili se složi, al čini mi se da je situacija slijedeća:

 

Archery - Remar teoretska šansa, iako ima solidan ranking

Athletics - Dvoje sigurni, dvoje blizu, ostali daleko. Optimistički bi moglo bit više od 6 kvota, pesimistički samo 2, možda 3.

Basketball - veeelika želja, ali realno jako jako teško.

Boxing - Jedna kvota sigurna, još jedna šansa za njih 3-4. Nadam se barem jedna kvota. To bi bilo i ok, ali teško, nažalost.

Canoeing - imamo dvije kvote, jedna mirnovodaška, jedna divljevodaška. Neznam kako stoji Tot, ona bi mogla. Djeluje mi realno, al nekako se slabo to spominje.

Cycling - jedna kvota bi trebala bit. Može samo manje, više nema šanse.

Equestrian - mislim da tu nemamo nikakvih šansi

Fencing - prošli tjedan sve šanse prokockane

Gymnastics - dvije kvote, mislim da je to ok. Žao mi je one djevojke, al za nju ima vremena.

Handball - unutra i velika nada za nešto više

Judo - Matić unutra, nadam se barem još dvije kvote. Iako teoretski možemo ići i do 4.

Modern Penthatlon - dugo je onaj mađar šta nastupa za Hrvatsku kotirao dobro, al mislim da ga više nema nigdje.

Rowing - tri posade unutra, nadam se iskreno da bi i sestre Jurković mogle ući. Nadam se da nitko od jačih nije ostao u konkurenciji u njihovoj klasi.

Sailing - šest posada. Tu smo dobri. Jedriličari to ok odrade.

Shooting - tu sam baš razočaran osobno. Samo jedna kvota, imamo šanse, čak mislim realne za još dvije. Toplo se nadam da će se to dogodit. Još jedan trapaš barem. 

Swimming - tri kvote su skroz ok. Teško će tu biti nešto više od toga

Table Tennis - jako ugodno iznenađenje. Muška reprezentacija, dva muška predstavnika pojedinačno i toplo se nadam barem jedna cura u pojedinačnoj. Šteta je jedino šta nije realno nadati se ničem velikom na igrama.

Taekwondo - 3 kvote su ipak jedna ili dvije manje od očekivanja. Barem po meni.

Tennis - totalni upitnici i totalni cirkus. Tu ne stojimo dobro ni rezultatski, a čini mi se ni motivacijski. Možda budemo konkurentni u muškom paru, sve ostalo je upitno tko će uopće nastupiti. Neznam ni predviđati, valjda po jedna pojedinačna kvota i po jedan par u svim konkurencijama. Neznam.

Water Polo - kao i rukometaši, velika nadanja

Wrestling - idemo sada na završne kvalifikacije sa 4 grčkorimska borca. Optimistično se nadat dvije kvote, ali bi i jedna bila veliki uspjeh.

 

Eto, nadam se da je analiza ok. Hajde, nadam se da će me netko demantirat u pozitivnom smislu i da ćemo negdje uspjeti dobiti još koju kvotu da nas bude što više u Parizu.

Matej Neveščanin bi trebao biti unutra u skokovima nakon relokacija u 6 mj.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...