website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

44 minutes ago, dcro said:

Trenutno i nema nekih aktivnosti.

 

Istaknuo bih da nakon 2/4 kvalifikacijskih natjecanja u short tracku trenutno "držimo" jednu žensku kvotu za Peking. Trebat će sreće da se ona i zadrži, ali možda i uspiju.

 

Lea Jugovac također solidno stoji u snowboardu (trenutno unutar kvote).

 

Bob počinje u Sj Americi ovaj vikend. Ako su naši tamo, imaju šanse za Peking. Biatlon isto počinje ovaj mjesec. Preostaje alpsko skijanje gdje trenutno držimo pet kvota ali cilj mora biti više, i skijaško trčanje s tri garantirana natjecatelja.

u alpskom smo trenutno na 4 kvote, tri muške i jedna ženska. Ali vjerovatno će bit vise jer neke nacije sigurno neće iskoristit svoje kvote, npr Njemačka. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, prso1000 said:

u alpskom smo trenutno na 4 kvote, tri muške i jedna ženska. Ali vjerovatno će bit vise jer neke nacije sigurno neće iskoristit svoje kvote, npr Njemačka. 

Kakvom je stanju Martin Kolenc,on je 48 na rangu na 1500m,a dijeli se 36 mjesta

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, prso1000 said:

Zlato za Anu Viktoriju Puljiz na U23 EP u judu! 
 

ostali su danas ispali u prvom kolu (Klacar, Kristo i Oberan )

Srebro za Petrunjelu Pavic na U23 EP u judu. 
 

na GS u Baku srebro su uzeli i Lara Cvjetko i Dominik Druzeta, ali konkurencija nije bila jaka. 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, prso1000 said:

Srebro za Petrunjelu Pavic na U23 EP u judu. 
 

na GS u Baku srebro su uzeli i Lara Cvjetko i Dominik Druzeta, ali konkurencija nije bila jaka. 

Dvi bronce na GS u Baku, za Karlu Prodan i Ivanu Marenic. Zlatko Kumric sedmo mjesto. 
 

taekwondo: Nikita (F57)i Leon Glasnovic (M68) osvojili G1 turnir u Pakistanu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
16 hours ago, BTTF said:

Mislim da je bilo još medalja ali nisam nigdje našao rezultate. Ovo su samo Marjanove medalje. 
Doris Pole je izgubila u pf od Kus. Ja mislim da je i Helena Kicema bila u finalu. Itd 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...