website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

Jugovac ima šanse izgleda. :NOR Norendal ispred nje je odavno u mirovini. Znači potrebno joj je samo jedno odustajanje.

 

EDIT: :CAN Somme Cendron bez nastupa od sezone 2019/20. Drži kvotu, ali po svojim pravilima Kanađani je ne bi trebali izabrati.

#banbestmen

Link to comment
Share on other sites

Ako izuzmemo GER, NOR, NZL, SRB, GBR i NED, ispada da zadnja realokacija ide nama u ženskom skijanju, čak i ako svi ostali prihvate što mi se čini upitnim. Ali koga poslati? Štimac je izgleda odustala. Zbašnik izgleda studira u Americi (ne bi je bilo loše poslati obzirom da je propustila Pyeongchang u zadnji čas zbog ozlijede). Poslije nje ostaju samo Tili Grgurić i Dora Ljutić...? Dora može samo u slalom. Možda i odbijemo.

#banbestmen

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, dcro said:

Ako izuzmemo GER, NOR, NZL, SRB, GBR i NED, ispada da zadnja realokacija ide nama u ženskom skijanju, čak i ako svi ostali prihvate što mi se čini upitnim. Ali koga poslati? Štimac je izgleda odustala. Zbašnik izgleda studira u Americi (ne bi je bilo loše poslati obzirom da je propustila Pyeongchang u zadnji čas zbog ozlijede). Poslije nje ostaju samo Tili Grgurić i Dora Ljutić...? Dora može samo u slalom. Možda i odbijemo.

Ne znam, ako uopće onda Zbasnik ali samo zbog 2018. Po rezultatima i kvaliteti nijedna to nije zaslužila. 
bit će zanimljivo šta će biti kod muških, mislim da će rezultati u Kitzbuehl I Schladming odlucit, ali jasno je da Savez preferira Kolegu i Rodesa. 

Link to comment
Share on other sites

Mrsic vise nije trener košarkaške repke. Hvala k***u🙄! I najbolje nek povede Radju i Vrankovice sa sobom. 
 

isto tako odbojkaški savez je objavio da nisu obnovljeni ugovori muškog i ženskog izbornika. Santarelli preuzima Srbiju. Bojim se ništa od odbojke ubuduće. Nije da nešto posebno bilo, ali barem se vidio pomak u zadnjih par godina. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...