web
analytics
Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

 

Register now to gain access to all of our features. Once registered and signed in, you will be able to:

 

  • Post replies and open new threads
  • Give reputation to other members' posts
  • Get your own private messenger
  • Manage your profile

 

This message will be removed once you have signed in.

 

Sign In | Create an Account

Rafoo

Totallympics Professional
  • Content Count

    486
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

20

About Rafoo

Personal Information

  • Gender
    Male
  • Date of Birth
    12/09/17
  • Nation
    Croatia
  • Favourite Olympic Games
    Summer Olympic Games
  • Favourite Sports
    Football,handball
  • Favourite Athletes
    Unknown
  • Real Name
    Karlo
  • Living City
    Sagudovec
  • Job
    Chef

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Reko sam realno za rukomet i vaterpolo, drugi puta bolje čitaj
  2. Realno vaterpolo i rukomet jbga, još šanse za košarku, rugby i žensku odbojku
  3. Halilovic haha not, n.7 brekalo who get injured is our best
  4. Amanda Mlinarić nakraju završila na 17.mjestu na sp u streličarstvu
  5. Fileš ispao u 1\64 ep, komšić nastupa kasnije
  6. https://sportnet.rtl.hr/vijesti/524852/ostali-sportovi-ostalo/juznoafrikanac-nakon-teske-bolesti-s-hrvatskom-ide-u-borbu-za-olimpijske-igre/
  7. Ipak ne nastupa u Rabatu, već u Ostravi 20.6
  8. Važan 6 mjesec za nas Nogomet Europsko Prvenstvo (16-30) Skupina C: Francuska Rumunjska Engleska Hrvatska Hrvatska U-21 nastupa u Skupini C, a sve će tri svoje utakmice odraditi na stadionu u Serravalleu, u San Marinu - protiv Rumunjske 18. lipnja u 18:30, protiv Francuske 21. lipnja u 21:00 te protiv Engleske 24. lipnja u 21:00 sati. Prolaskom skupine osiguravamo Tokio Vaterpolo Finale svjetske lige(18-23) Skupina C: Hrvatska Srbija Australija Kazahstan 18.6 Hrvatska - Kazahstan 19.6 Hrvatska - Srbija 20.6 Hrvatska - Australija Pobjednik turnira osigurava Tokio Europske Igre Minsk (21-30) Streličarstvo: Nastup Mihalića i Kovačić, pobjednik osvaja kvotu za Tokio Badminton : Nastup Djurkinjaka i Pavlinić, vrijedni bodovi za Tokio Djurkinjak trenutacno 106,zadnja kvota za tokio 101.mjesto Pavlinić trenutačno 242, zadnja kvota za Tokio 118.mjesto Karate-nastup braće Kvesić, pobjednik turnira uzima kvotu za Tokio Judo-uzimanje bodova Stolni tenis-nastup Gačine, Pucara, Kojića i kod žena Jeger Nastup u momčadskom natjecanju, pobjednik uzima kvotu u momčadskom i singl eventu Streljaštvo- nastup Giovanni CERNOGORAZ (trap) Anton GLASNOVIĆ (trap) Petar GORŠA (10 m zračna puška, 50 m puška trostav, mješovita ekipa 10m zračna puška, mješovita ekipa 50 m puška ležeći) Miran MARIČIĆ (10 m zračna puška, mješovita ekipa 10 m zračna puška) športašica: Snježana PEJČIĆ (10 m zračna puška, 50 m puška trostav, mješovita ekipa 10 m zračna puška, mješovita ekipa 50 puška ležeći) Vlatka PERVAN (25 m pištolj) Marta ZELJKOVIĆ (10 m zračna puška, 50 m puška trostav, mješovita ekipa 10 m zračna puška) Pobjednik uzima kvotu za Tokio Povratak Sare Kolak u DL u Rabatu, nadam se kvoti, također blizu kvote i Kožul i Tolj Otvoreno prventsvo hrvatske u plivanju (21-24)
  9. Popis reprezantivaca za finale svjetske lige koje se održava u Srbiji od 18.lipnja,pobjednik osigurava Tokio Vratari - Marko Bijač (Pro Recco), Ivan Marcelić (Mladost) i Toni Popadić (Jug CO) Braniči - Andro Bušlje (Olympiacos), Ivan Buljubašić (Mladost), Marko Macan (Jug CO) i Hrvoje Benić (Jug CO) Centri - Luka Lončar (Jug CO), Josip Vrlić (Barceloneta) i Ivan Krapić (Jadran) Napadači - Maro Joković (Jug CO), Xavi Garcia (Jug CO), Lovre Miloš (Mladost), Andrija Bašić (Vouliagmeni), Anđelo Šetka (Jadran), Ante Vukičević (Marseille), Loren Fatović (Jug CO) i Luka Bukić (Pro Recco).
  10. Kovačić ispala, ostalo je jos 6 mjesta za europu, pobjednik EI uzima kvotu
  11. Mihalić 82.,remar 76.u kvalifikacijama
  12. Samo sprint nema slamoma, novaković, toth, gavrinčović
  13. Suspenzijom Rusije upali smo kao zadnja repka u atletici za EI, tim sačinjava 23 muškarca i 23 žene + rezerve, U streličarstvu če nas zastup 4 predstavnika, 2 u olimpijskom luku U badmintonu 2 U biciklizmu 4 U kanuu 3 U judo 6 U streljaštvu 9 U stolnom tenisu 4 To mi je zasad poznato
×
×
  • Create New...