website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Майкл said:

 

Jeste lepo imati štafetu, ali mu je očigledno 50 jača strana :d 

 

Ali na 50 nece bi ni blizu sf na oi a sa stafetom moze i do finala :d jer tamo se nikad ne zna, ima dsq neko dodje u losijoj formi tako da stafeta je ipak bitnija.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Ali na 50 nece bi ni blizu sf na oi a sa stafetom moze i do finala :d jer tamo se nikad ne zna, ima dsq neko dodje u losijoj formi tako da stafeta je ipak bitnija.

 

Kakvo finale? :lol: Nakon ovog EP je jasno da mi nećemo još neko vreme biti u finalima velikih takmičenja... Važno je kvalifikovati se, pogotovo sa onako visokim standardima.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

Kakvo finale? :lol: Nakon ovog EP je jasno da mi nećemo još neko vreme biti u finalima velikih takmičenja... Važno je kvalifikovati se, pogotovo sa onako visokim standardima.

 

Mislim da jako gresis. Nasa stafeta je sposobna da ide ispod 3:14.

Link to comment
Share on other sites

Samo im saberi najbolja vremena iz stafeta i vidi sta ces dobiti :d Daleko ispod 3:15 :d A Nikolic i Barna jos mogu da napreduju :d A i Sabo ako krene da ozbiljno trenera a hoce, on je bez treninga plivao licni na drzavnom na 50 slobodno :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

Morali bi još mnogo da rade. Ja bih bio srećan da plivaju ispod 3:15 za početak :d 

 

Pa Velja 30 stotinki plivao brze u individualnoj 100 nego u stafeti :d A i Barna je lose plivao za njegove standarde tu stafetu. Bio je najslabiji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...