website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Nije problem u primarnim normama,mi mozemo u Tokiju da imamo 50 takmicara a opet nije garancija za uspjeh. Problem je sto mi saljemo takmicare koji ne mogu da ostvare ni SB a ne sta drugo. Ovaj Asmir je ne tako davno bacio 20.58 a sad ide 1.5m manje. Hej,pa gdje to ima? Kako ga nije sramota? Sta mu treba ono trabunjanje o medaljama? Pa ni sizofrenicar iz Laze ne bi tako bulaznio. Ovo je radio i Peric ali u blazem obliku. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Nije problem u primarnim normama,mi mozemo u Tokiju da imamo 50 takmicara a opet nije garancija za uspjeh. Problem je sto mi saljemo takmicare koji ne mogu da ostvare ni SB a ne sta drugo. Ovaj Asmir je ne tako davno bacio 20.58 a sad ide 1.5m manje. Hej,pa gdje to ima? Kako ga nije sramota? Sta mu treba ono trabunjanje o medaljama? Pa ni sizofrenicar iz Laze ne bi tako bulaznio. Ovo je radio i Peric ali u blazem obliku. 

ne mozemo :d

 

meni je svejedno iskreno ko ide na EP/SP

meni vise smeta sto se ASS rasipa organizacijom megalomanskih takmicenja, a ko zna ko se sve tu ugradi, a rezultati su uvek ocekivani :d

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DaniSRB said:

ne mozemo :d

 

meni je svejedno iskreno ko ide na EP/SP

meni vise smeta sto se ASS rasipa organizacijom megalomanskih takmicenja, a ko zna ko se sve tu ugradi, a rezultati su uvek ocekivani :d

Hehe,teoretski tesko ispod 60-70,al.znas vec na sta sam mislio. :)

Bitna je organizacija nekog nebitnog EP u dvorani a za rezultate ih bas briga. Slepaju se na konto Ivane a ona je sve starija a konkurencija sve jaca.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, dareza said:

Pa zato moraju da se postave sopstvene norme pa ti ispuni. Tipa za kuglu ne sme da bude ispod 21 nikako. Ili za dalje 8.10.

 

Sa takvim standardima Ivana nikada ne bi otišla na OI u Londonu, i ko zna šta bi bilo sa njom da tada nije ušla u finale :d Ne treba na stvari gledati crno-belo i kroz brojeve. Moraju se uzimati i kvalitativni aspekti - tempiranje forme, godine, prethodni rezultati ako je u pitanju stariji takmičar itd.

Link to comment
Share on other sites

A što se Asmira tiče - u potpunosti se slažem. Trebalo je da stane nakon EP u Beogradu ili u Riju. Ovako je svoju solidnu karijeru za ove prostore stavio u senku svoje gluposti. Stvarno je žalosno videti da čovek sa top 8 sa SP i OI, 3 kontinentalne medalje i još par solidnih rezultata sebi ovo radi. Ljudi će ga zato upamtiti kao velikog luzera, a nije moralo biti tako :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...