website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Na juniorskom balkanskom prvenstvu Anja Crevar zlato na 800m, Jovana Djuric bronza dok je Andrej Barna osvojio zlato na 50m vremenom 23:00:yes Ja se nadam da ce OKS prihvatiti Barnovu B normu ako je dobije, ne znam samo da li trenutno ima bolje vreme od Borisa

Edited by Jesse_Pinkman)
Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2016 at 6:28 PM, dareza said:

pa to ako itf odluci da mu da. Ali mi mnogo itf pozivnica hocemo. Zenski dubl,miks,pa sad i singl. Malo je mnogo

 

За микс нам не треба позивница, пошто се по ИТФ правилима може рачунати најбољи ренкинг за улазну листу, било сингл, било дубл. Женски дубл зависи од Александре.

Link to comment
Share on other sites

Anja nazalost zbog skole ne moze da ide na EP. Steta. Tim koji ide na EP: Stjepanovic,Lendjer,Siladji,Celic,Sorak,Nikolic i Barna.

 

Arkadi je takodje prijavljen za EP, ali jos uvek nema odgovora od FINA i ako ne odgovore do 6.maja onda nista od EP,posto sam video da ce 6.maja objaviti konacno sve. Inace posle ko zna koliko godina bez zenskog clana u timu :facepalm:

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Ogromna bitna za kvotu u MB. Jovana je nazalost u Australiji imala dva pada i zbog toga je mnogo lose bila plasirana. Tokom prvog je udarila u drvo,a u drugom je takmicarka iz Ceske udarila nju i tad je izgubila sve sto je imala. Bila je u top 20 tada. :( 190 poena je razlika izmedju nas i Ceske/Svedske. Ima jos EP i jedan SK + ove male trke gde mogu da se osvoji neki poeni. Moraju da odigraju pametno sad.

Link to comment
Share on other sites

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:602649-KRAJ-VLADAVINE-Kokeza-predsednik-FSS-Karadzicu-uloga-savetnika 

procitao sam pola naslova i pomislio to je to ali onda sam shvatio da ce Karadzic i mrtav vladati:facepalm:

Sva podrska za dalji propast srpskog fudbala!!!:wall:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, dareza said:

Ogromna bitna za kvotu u MB. Jovana je nazalost u Australiji imala dva pada i zbog toga je mnogo lose bila plasirana. Tokom prvog je udarila u drvo,a u drugom je takmicarka iz Ceske udarila nju i tad je izgubila sve sto je imala. Bila je u top 20 tada. :( 190 poena je razlika izmedju nas i Ceske/Svedske. Ima jos EP i jedan SK + ove male trke gde mogu da se osvoji neki poeni. Moraju da odigraju pametno sad.

Koje su sada na listi? Dobro je da se nije povredila, ja se nadam da ce biti u Riu jer to zaslusuje:fingers:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...