website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Nisam ni ja gledao ali steta sto je izbacio i Vlasova i Viktora koji su trebali da uzmu kvotu

Vlasov je ipak podbacio, nije ni zasluzio pobjedu,za njegove standarde je bio dosta pasivan. Steta jer je sada sigurno da se on i Viktor mogu sastati na kval turniru. A mislim da ga Viktor nikada nije dobio. Zrijeb bi ipak trebao da bude dirigovan, pa da onda njih 2 budu na dva kraja kostura. A bitno je da je Lorinc ostvario normu,i sa njim bi bilo tesko. Mislim da sa svim drugima na svijetu moze.

Ja racunam na 3 sigurne kvote u GR. Ne znam sta planira savez ali cu se ponoviti i reci da moraju da posalju nekoga u 60 i 87 kg. 

Inace, sada je jasno da su i Viktor i Mate i Mihail itekako spremni za medalju u Tokiju.

Link to comment
Share on other sites

Obradović kaže da je informacije o svojoj budućnosti dobio iz medija.

 

"I ja sve čitam iz novina, sa portala… Konkretan poziv nisam dobio. Verovatno je potrebna procedura, postoje kandidati za to mesto pod jedan, dva, tri… Verujem da svi srpski košarkaški i treneri imaju želju da vode naš nacionalni tim. Nikada nisam krio, to je i moj san. Ali, prvo je potrebno analizirati Mundobasket, reći kakav je program i cilj za naredni period, pa tek potom odrediti selektora", rekao je Obradović za "Mozzart sport".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...