website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, ChandlerMne said:

Bas tako. 

Los rad stize na naplatu.

Andrea cijele godine ne moze da se sabere, sada udje u finale i ovako puca.

Ivana sramotna.

Momci juce uzasni. I kao sto dobro kazes, niko se ne potresa.

 

Očigledno je da su potrebne promene u porodičnom Savezu, gde je svako nekog svog ubacio u rukovodstvo ili struku. Osim Jelene Arunović, ona radi fenomenalan posao.

 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Zabic bez ovog 3 mjesta ima oko 400 bodova,a kontinentalna kvota za Evropu ima oko 700. Ne znam sada koliko bodova nosi to 3 mjesto. Ukoliko ponovi ovaj rezultat jos koji put mislim da bi bila blizu kvote.

Dosen je isto tako blizu kontinentalne kvote, sa ovim 5 mjestom ce se dodatno pribliziti. Steta za poraz od Muketea jer je ovaj ispod njega po rankingu.

A Culum ako ovako nastavi nista od kvote iako je za sada u poziciji kontinentalne kvote.

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, ChandlerMne said:

Zabic bez ovog 3 mjesta ima oko 400 bodova,a kontinentalna kvota za Evropu ima oko 700. Ne znam sada koliko bodova nosi to 3 mjesto. Ukoliko ponovi ovaj rezultat jos koji put mislim da bi bila blizu kvote.

Dosen je isto tako blizu kontinentalne kvote, sa ovim 5 mjestom ce se dodatno pribliziti. Steta za poraz od Muketea jer je ovaj ispod njega po rankingu.

A Culum ako ovako nastavi nista od kvote iako je za sada u poziciji kontinentalne kvote.

 

Ne mogu 2 kontinentalne kvote,moze samo jedna!

Mi imamo sigurnu kvotu -48 Milica i -90Majdov!!

Zabic zaostaje dosta jer ona nema bodove iz prvih godinu dana, ovde je uzela 350 bodova ali mora da ima jos minimum 3 dobra rezultata da bi se nadala kvoti ali trenutno je u fenomenalnoj formi!

Marica bi mogla pola posla da odradi na juniorskom SP ako napravi neki dobar rezultat trenutno je na oko 100 bodova od kvote!

Buncic ce biti prvi ispod crte sa ovim bodovima ali mora da napravi jos ovakvih rwzultata!

Dosen je isto na 100 bodova od kvote!

Culum takodje ali nije u dobroj formi posle povrede sto je steta!

Steta sto Nadezda nije pokusala nista u seniorskoj kategoriji, mada posle one pauze i povrede vratila se na fenomenalan nacin i videcemo sta moze na juniorskom SP!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Marko Tomićević i Milenko Zorić svoje prvo ovogodišnje „A“ finale koje su izveslali do kraja, završili su na osmom mestu na test događaju u Tokiju. Za njima zasigurno rezultatski najgora godina od kada veslaju zajedno (2015)  koju će što pre zaboraviti.

U finalnoj trci k-2 1000m veslanoj na regatnoj olimpijskoj kajakaško- veslačkoj stazi koja  će  za nešto više od 10 meseci biti poprište velike borbe za Olimpijska odličja, trijumfovali su Nemci:Šopf i Libšer sa vremenom 3 minuta 26 sekundi 448 stotinki. Drugo mesto pripalo je Italijanskoj kombinaciji Burgo/ Bekaro (3:26,906) dok je trećeplasirani bio dvojac iz Francuske: Kari/Hubert (3:27,157). Zaostatak našeg dvoseda za pobednikom trke 12,570 sekundi.

Test događaj u Tokiju bila je prilika da se sportisti upoznaju sa uslovima na kojima će se veslati trke na Olimpijskim igrama. Retko koji tim je tempirao formu za ove trke, a videlo se da su po sastavu posada u svim disciplinama koje su veslane, zemlje učesnice nisu predstavljali  najbolji među najboljima, a nedostajalo ih je mnogo.

Iako još uvek zvanično drugi dvosed na Olimpijskim igrama iz Rija nije uspeo da se plasira na OI u Tokiju, šansu će imati već u maju na evropskim dokvalifikacijama u češkim Račicama.  Da li u ovom ili nekom drugom sastavu pokazaće vreme. Tek izvesno je da će Srbija napasti i pokušati da ostvaru kvotu u k-2 1000m.

Test događajem u Tokiju spuštena je zavesa na kajakašu sezonu na međunarodnoj sceni.

 

 

Znači da razmišljaju o promjeni posade.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...