website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

On 22/09/2019 at 17:48, Jesse_Pinkman) said:

Ne mogu 2 kontinentalne kvote,moze samo jedna!

Mi imamo sigurnu kvotu -48 Milica i -90Majdov!!

Zabic zaostaje dosta jer ona nema bodove iz prvih godinu dana, ovde je uzela 350 bodova ali mora da ima jos minimum 3 dobra rezultata da bi se nadala kvoti ali trenutno je u fenomenalnoj formi!

Marica bi mogla pola posla da odradi na juniorskom SP ako napravi neki dobar rezultat trenutno je na oko 100 bodova od kvote!

Buncic ce biti prvi ispod crte sa ovim bodovima ali mora da napravi jos ovakvih rwzultata!

Dosen je isto na 100 bodova od kvote!

Culum takodje ali nije u dobroj formi posle povrede sto je steta!

Steta sto Nadezda nije pokusala nista u seniorskoj kategoriji, mada posle one pauze i povrede vratila se na fenomenalan nacin i videcemo sta moze na juniorskom SP!

 

 

Vise od 2 kvote ne ocekujem jer im uvijek nesto fali. Neko dobro krene pa stane,i sve tako.

Ako govorimo o toj 3 kvoti,rekao bih da ce ta borba biti izmedju Milice i Dosena.

Nekako su mi njih 2 najozbiljniji. Svi ostali su nestalni. 

Jesi li siguran da se za juniorska takmicenja dobijaju bodovi za olimp.listu?

Ocekivao sam ja i Nadezdu i sestre Obradovic i Maricu ali sve je to jos daleko od neke ozbiljne price. U Parizu 2024 bi vec mogli da imamo ozbiljan tim. Maltene u svim kategorijama.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, ChandlerMne said:

Vise od 2 kvote ne ocekujem jer im uvijek nesto fali. Neko dobro krene pa stane,i sve tako.

Ako govorimo o toj 3 kvoti,rekao bih da ce ta borba biti izmedju Milice i Dosena.

Nekako su mi njih 2 najozbiljniji. Svi ostali su nestalni. 

Jesi li siguran da se za juniorska takmicenja dobijaju bodovi za olimp.listu?

Ocekivao sam ja i Nadezdu i sestre Obradovic i Maricu ali sve je to jos daleko od neke ozbiljne price. U Parizu 2024 bi vec mogli da imamo ozbiljan tim. Maltene u svim kategorijama.

Ja ocekujem vise od 2 kvote;)

juniorsko SP se boduje kao Grand Prix, one su jos juniorke i ne mozes da ocekujes od njih jos neki ozbiljniji rezultat, narocito od Nadezde koja je pauzirala godinu i po dana!! Marica ima solidne bodove i po meni ona ima vece sanse od Dosena, kao i Strahinja koji je blizi kvoti a i u solidnoj je formi!! Milica Zabic mora bas da se pomuci za kvotu kao sto sam i rekao i trebaju joj jos 2-3 borbe za medalju na vecim turnirima!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...