website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

17 minutes ago, dareza said:

Dostanic opet 4. Ona nastavlja sa tim 4. mestima kao dok je juniorka bila :d Valjda ce sa Relic uzeti medalju u k2.

 

Eh izgubile su zlato u fotofinisu od Madjarica. Ali dobro ajde.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Moram da pohvalim odbojkasice. Gubile su 2-0 i preokrenule.

 

Ali ovo nije kompletna generacija. Par njih je sada na pripremama sa seniorkama. Medju njima svakako najzvucnije ime je Lazovic.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Ali ovo nije kompletna generacija. Par njih je sada na pripremama sa seniorkama. Medju njima svakako najzvucnije ime je Lazovic.

Da, znam. Ipak se i pored toga bore na visokom nivou. Sada Turkinje ali mislim da nema puno nade.

Novosti iz dzudoa.

Kukolj u cetvrtfinalu, svi ostali porazeni.

Steta za Dosena. Posebno mi je nejasan poraz Culuma od Senegalca, jer je bio totalno inferioran. 

Nije bilo Nikolic.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Da, znam. Ipak se i pored toga bore na visokom nivou. Sada Turkinje ali mislim da nema puno nade.

Novosti iz dzudoa.

Kukolj u cetvrtfinalu, svi ostali porazeni.

Steta za Dosena. Posebno mi je nejasan poraz Culuma od Senegalca, jer je bio totalno inferioran. 

Nije bilo Nikolic.

 

Ma Culum je tek izasao iz vrlo teske i povrede i ne verujem da je on jos u punoj snazi. Ima vremena da se vrati u formu. Samo se 6 rezultata racunaju od sada pa do aprila.Sve to on moze da nadonadi.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dareza said:

 

Ma Culum je tek izasao iz vrlo teske i povrede i ne verujem da je on jos u punoj snazi. Ima vremena da se vrati u formu. Samo se 6 rezultata racunaju od sada pa do aprila.Sve to on moze da nadonadi.

Tako mi je i izgledao, vrlo sporo i slabo.

Samo neka nastavi, ima kvaliteta.

E sad, moram da prokomentarisem Kosovare.

5 takmicara, za sada 3 medalje, realno i 4ta. Mogli su da imaju i svih 5 da Keljmendi nije zestoko kiksala. 

Sta im rade dolje kad su tako brutalno dobri????

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ChandlerMne said:

Tako mi je i izgledao, vrlo sporo i slabo.

Samo neka nastavi, ima kvaliteta.

E sad, moram da prokomentarisem Kosovare.

5 takmicara, za sada 3 medalje, realno i 4ta. Mogli su da imaju i svih 5 da Keljmendi nije zestoko kiksala. 

Sta im rade dolje kad su tako brutalno dobri????

 

Pa imaju dobrog trenera. Taj trener je otac od ove u -78.A lik je inace bio prvak Jugoslavije u dzodou devedesetih, a imao je normu za OI 1992, ali je odbio da ide zbog Milosevica i te politike njegove.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...