website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Ti volis da se dopisujes sa savezom!:p Devojka je bila na spisku za juniorsku repr. Amerike ali na kraju nije igrala, mislim da ce pre uci u nas tim nego u americki, jedino to je neka nada da ce da zaigra za Srbiju!!

haha, nisu me blokirali, samo oks idioti :lol:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ChandlerMne said:

Poraz od Madjarske. Bilo je i preko 20, na kraju 17. Bolje smo prosli nego Ruskinje. Mislim da su Madjarice mozda glavni favoriti za zlato.

Sad da vidimo protivnika u 1/8 finala. To bi trebala da bude drugoplasirana selekcija druge grupe.

Kao sto Dani rece bitno je da se nadje par kosarkasica ili pak jedna iz svake generacije!! 

Kosarkasi su ispali u CF, mislim na juniore ali u ovoj generaciji imamo puno talentovanih igraca tako da je to nebitno!!

Sta nam znaci sto je juniorska repr Srbije prvak sveta u fudbalu kada u seniorskoj repr ne mogu da se sastave:d

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, DaniSRB said:

haha, nisu me blokirali, samo oks idioti :lol:

pa obrni proces i impresioniraj ih :d troluj ih preko laznog profila, pa ih brani preko pravog u komentarima. :d

Edited by Janakis
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DaniSRB said:

ti samo komentarises kad izgubimo :d

ova takmicenja se svake godine igraju, vazno je da iz svake generacije nekoliko dobrih igracica izadje

Grohotom cu se nasmijati jer

1. Vjerujem da se salis

2. Post od nedelje u 19.01 te demantuje vrlo jasno

Tako da :lol::lol:

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Kao sto Dani rece bitno je da se nadje par kosarkasica ili pak jedna iz svake generacije!! 

Kosarkasi su ispali u CF, mislim na juniore ali u ovoj generaciji imamo puno talentovanih igraca tako da je to nebitno!!

Sta nam znaci sto je juniorska repr Srbije prvak sveta u fudbalu kada u seniorskoj repr ne mogu da se sastave:d

1. Ako izuzmemo Stankovic, ko je po tebi, od mladjih, bio na vrhunskom nivou? U pravu si vecim dijelom, mada se mora priznati da ovu reprezentaciju do medalja dovode igracice od 1986 do 1989 godista. Bez njih, mi smo tim koji je daleko od medalje. Evo,volio bih da grijesim, zaista, od srca, ali prva prilika da vidimo tim sa mladim igracicama ce biti EP 2021 a plasim se da bez Sonje ili Jelene, Ane ili Dijane,to bas i nece biti sjajno. Mada, neka se i zrtvuje uspjeh na tom EP jer se tim mora podmladiti. Znaci,potpuno se slazem sa tobom da je neophodno uvodjenje igracice ili dvije u tim po generaciji, uz opasku da nam od 2006 g. tim pociva na 3 ili 4 igracice od 1982-1989. Bez njih to nije to. Evo recimo Spanija ima Ndur 1994, Francuska je uvela Fatu, Sartero, Bankole, Ruper, to su sve igracice od 1997 do 2001. A ima ih jos mladih kao Johanes i td.

2. Bucan je pricao malo na tu temu i on bi se kao njihov selektor samo djelimicno slozio sa tobom. Da,Petrusev, Pecarski jesu talenti ali su na SP pokazali veliku sebicnost. Selektor je kritikovao sve njih jer nisu igrali kao tim vec su igrali za brojke i ugovore. Ako ces iskreno, ne bih bas volio u timu nabijedjene zvijezde kojima je ispod casti da se malo muce za tim. Sjecam se Radmanovica, nije se to tada dobro zavrsilo...

3. Posto je fudbal posebna prica samo mogu da se slozim sa tobom :)

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ChandlerMne said:

Grohotom cu se nasmijati jer

1. Vjerujem da se salis

2. Post od nedelje u 19.01 te demantuje vrlo jasno

Tako da :lol::lol:

 

sa izuzecima :d

 

ali stvarno, buducnost ne mozemo da predvidimo, talenata ima, nemoj se sada toliko opterecivati

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ChandlerMne said:

1. Ako izuzmemo Stankovic, ko je po tebi, od mladjih, bio na vrhunskom nivou? U pravu si vecim dijelom, mada se mora priznati da ovu reprezentaciju do medalja dovode igracice od 1986 do 1989 godista. Bez njih, mi smo tim koji je daleko od medalje. Evo,volio bih da grijesim, zaista, od srca, ali prva prilika da vidimo tim sa mladim igracicama ce biti EP 2021 a plasim se da bez Sonje ili Jelene, Ane ili Dijane,to bas i nece biti sjajno. Mada, neka se i zrtvuje uspjeh na tom EP jer se tim mora podmladiti. Znaci,potpuno se slazem sa tobom da je neophodno uvodjenje igracice ili dvije u tim po generaciji, uz opasku da nam od 2006 g. tim pociva na 3 ili 4 igracice od 1982-1989. Bez njih to nije to. Evo recimo Spanija ima Ndur 1994, Francuska je uvela Fatu, Sartero, Bankole, Ruper, to su sve igracice od 1997 do 2001. A ima ih jos mladih kao Johanes i td.

2. Bucan je pricao malo na tu temu i on bi se kao njihov selektor samo djelimicno slozio sa tobom. Da,Petrusev, Pecarski jesu talenti ali su na SP pokazali veliku sebicnost. Selektor je kritikovao sve njih jer nisu igrali kao tim vec su igrali za brojke i ugovore. Ako ces iskreno, ne bih bas volio u timu nabijedjene zvijezde kojima je ispod casti da se malo muce za tim. Sjecam se Radmanovica, nije se to tada dobro zavrsilo...

3. Posto je fudbal posebna prica samo mogu da se slozim sa tobom :)

Crvendakic se nije pokazala nesto na ovom EP sto ne znaci da nece na sledecem!! Posle OI verovatno ce Marina uvesti dosta mladih kosarkasica a i zrtvovati jedno EP radi pravljenja tima nije nista strasno! 

Terzic je zrtvovao OI 2012 i napravio top tim, ne kazem da ce i Marina uspeti ali da imamo mladih talenata imamo!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...