website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

34 minutes ago, DaniSRB said:

Milica i dalje nastavlja :lol:

Ma Milica je po zavrsetku sportske karijere postala starleta i unistila celu sliku o sebi, ne znam zasto joj ovi kvazi sportski novinari daju medijski prostor kada devojka ne zasluzuje odavno pojavu na sporskim stranama!!  

Link to comment
Share on other sites

On 08/07/2019 at 10:17, ChandlerMne said:

Koliko znam, u svim tim zemljama je posjecenost jako dobra. Mada domacinstva dobijaju novcem, to jeste tacno.

Poluprazna Arena dok nase igraju za medalju nije lijepa slika.

 

Ne znam zašto su igrali u Areni, meni je uvek lepša atmosfera kada se košarka igra u Pioniru. Trebalo je da podele karte deci kada su već znali da neće moći da je napune. A što se ovih zemalja tiče, oni redovno dele karte vojsci kako bi stadioni izgledali popunjeniji nego što jesu :d 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Ma Milica je po zavrsetku sportske karijere postala starleta i unistila celu sliku o sebi, ne znam zasto joj ovi kvazi sportski novinari daju medijski prostor kada devojka ne zasluzuje odavno pojavu na sporskim stranama!!  

 

Ma jok, nema ona muda za to... Samo želi da proda knjigu "piše", pa veštački privalči pažnju preko društvenih mreža :lol: 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

http://www.zurnal.rs/kosarka/reprezentacija/82236/ana-i-jelena-sta-sve-smo-prosle-moralo-je-da-se-zavrsi-medaljom

 

Pецимо...

- Миљана Бојовић која је после повреде на Златибору све урадила да буде ту. Жртвовала се јер је било тешко и нереално да се врати. Али и она је желела да буде ту. А тада те више вуче срце, него разум. Шврћа која се повредила и имала озбиљну повреду зглоба који је био натечен, тренирала је шепајући, све због огромне жеље да буде део тима.

Ана је ту застала, уз речи:

- Да не причам о Соњи која је играла са сломљеним прстом или Саши која каже да је добро ако је бол на скали од 1 до 10 на осмици. Што само значи да је увек 10.

 

 

.........

 

znaci svaka im cast i sada mi je jasno zasto Cadjo i nije imala tako sjajno prvenstvo.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Bojan Zdelar zlato k1 1000 u23!!:yes Sta li se desava sa Nikolinom Mijuskovic??

Halili u finalu, nadam se da ce konacno preskociti 2.20

 

Za nju pojma nemam. Stvarno steta velika :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...