website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, ChandlerMne said:

Nerealno. Opet. Bas steta. 

Mada svaka njima cast, cilj je postignut.

 

Bitno je da smo se vratili u igru. Pogledaj nacije koje su ranije osvajale medalje tipa Ceska, Turska, Belorusija, Rusija, Letonija sve ostale bez sanse za OI. Mi koliko god imali mali roster opet smo uspeli da se vratimo u igru.

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam i rekao.

 

"Napravila sam faul, ona (Astu Ndoru) je mene potom udarila, onda sam joj ja vratila. Sudije su svirale nesportsku. Tu sam 'zeznula' stvar. To je mnogo promenilo tok igre", rekla je Dabovićeva.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dareza said:

Kao sto sam i rekao.

 

"Napravila sam faul, ona (Astu Ndoru) je mene potom udarila, onda sam joj ja vratila. Sudije su svirale nesportsku. Tu sam 'zeznula' stvar. To je mnogo promenilo tok igre", rekla je Dabovićeva.

i Sonjina slaba igra. Takodje treba nam plej da povuce, ali opet smo tu, to js najvaznije

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, dareza said:

 

Bitno je da smo se vratili u igru. Pogledaj nacije koje su ranije osvajale medalje tipa Ceska, Turska, Belorusija, Rusija, Letonija sve ostale bez sanse za OI. Mi koliko god imali mali roster opet smo uspeli da se vratimo u igru.

Zato bi i bilo bitno da se osvoji medalja a nisam siguran koliko su sada ohladile glavu. Jaci smo od VB ali treba to dokazati. Steta da se sve zavrsi jednim 4 mjestom. 

Neke glupe greske nas odvlace od pobjede nad njima. Nisu Spankinje bauk, ali kao svojevremeno odbojkasi i Brazil.

I naravno Milica koja likuje. :smash:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...