website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Evo sad sam gledao kosarku ove devojcice u18, imale su +8 2min do kraja i izgubile na kraju i ispale u B diviziju, ocigledno losa generacija, ali cak sam i tu opazio dve taletovane devojcice. Aleksandra Muzevic i Nikolina Deuric. Ova Muzevic je pretalentovana. Izuzetno dobar suter iz daljine nesto sto nije bas tipicno za nas. Skoro 40% procenat za 3 poena na celom turniru.

 

I da imaju zenskog trenera i bas lose vodi utakmice. Jbg, jedna je Marina.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Bravo za cure, taman malo da igraju sa Jermenijom, Gibraltarom i Irskom. Kome treba Spanija, Rusija ili Francuska, prava kosarka tek predstoji.

 

Jao sto si se ti toliko uhvatio za tu juniorsku kosarku aman. Znaci samo ti je to u glavi haha

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Jao sto si se ti toliko uhvatio za tu juniorsku kosarku aman. Znaci samo ti je to u glavi haha

Evo, sad se hvatam odbojke, mada ni tu nismo bas dobro poceli.

Koga zanima, imali smo na U22 EP u odbojci na pijesku zenski par. Bile su 3 u grupi. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, dareza said:

Mogao je da osvoji i zlato ali i 4. mesto haha tako je ovo super na kraju ispalo. On je i dalje junior i ovo je super rezultat za njega.

 

Bilo je baš blizu, zato mi je i drago zbig medalje, ne odlučuju se često medalje na nekoliko stotinki na srednjim prugama :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...