website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

https://www.atlexrs.com/post/norme-sare-lukić-i-jovana-čanka-video-rezultati

Sve su ovo odlicni rezultati ali nikako da se neko pokaze u seniorskoj kategoriji, Vucenovic  je bila veliki talenat a na zadnjem takmicenju bacila jedva 40m koplje, kao i vec zaboravljrna Atina Kamasi!!

Sinancevic je krenuo sa dobrim daljinama preko 20m ali danas su mu potrebne daljine preko 21m!! Nadam se da ce on, Gardasevic i Elzan da razbiju ovu crnu seriju propadanja nasih mladih takmicara i da se konacno juniori na pravi nacin uvode u seniorske kategorije!!

Tako je. Toliko je talenata ostalo samo talentima.

Tranzicija bude nesavladiva prepreka za dobar dio njih.

Naveo si ocite primjere. Pa i Amela nije odmakla puno od talenta. Negdje koci...

A slicna je prica i u brojnim drugim sportovima.

Olga evo ponovo izgubila.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Tako je. Toliko je talenata ostalo samo talentima.

Tranzicija bude nesavladiva prepreka za dobar dio njih.

Naveo si ocite primjere. Pa i Amela nije odmakla puno od talenta. Negdje koci...

A slicna je prica i u brojnim drugim sportovima.

Olga evo ponovo izgubila.

 

 

Pa to nije samo kod nas problem vec je to generalno problem u svim zemljma. Najtipicni problem kuglas Jacko Gill

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dareza said:

 

Pa to nije samo kod nas problem vec je to generalno problem u svim zemljma. Najtipicni problem kuglas Jacko Gill

Njega se dobro sjecam. Na nivou atletike to je cesto ali na nivou NZ bas i ne. Nama ce recimo (ako ne bude iznenadjenja) 80% takmicara u atletici biti sa olimpijskim iskustvom. Prosjek godina ce biti sigurno preko 25. U pravu jesi, mada u Srbiji zaista veliki dio sportista ostane negdje u nivou uspjeha iz juniorskih dana. Sto je naprosto realnost, a ne kritika.

Sa ovim u vezi, kosarkasice su vjerovatno najstariji tim na EP. Mislim da nam najmladja ima 24 godine a vecina 30+.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Njega se dobro sjecam. Na nivou atletike to je cesto ali na nivou NZ bas i ne. Nama ce recimo (ako ne bude iznenadjenja) 80% takmicara u atletici biti sa olimpijskim iskustvom. Prosjek godina ce biti sigurno preko 25. U pravu jesi, mada u Srbiji zaista veliki dio sportista ostane negdje u nivou uspjeha iz juniorskih dana. Sto je naprosto realnost, a ne kritika.

Sa ovim u vezi, kosarkasice su vjerovatno najstariji tim na EP. Mislim da nam najmladja ima 24 godine a vecina 30+.

 

Pa to je bolje za nas onda ako smo najstariji

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

aha, Acin ce plivati slobodno

 

Acin je pre neki dan plivao 100 slobodno za 49.80 :d Sad svi u stafeti imaju licne ispod 50. Da je Sabo tu mi bi se i za finale borili ovako mozda top 15.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

Acin je pre neki dan plivao 100 slobodno za 49.80 :d Sad svi u stafeti imaju licne ispod 50. Da je Sabo tu mi bi se i za finale borili ovako mozda top 15.

mislim da cemo uspeti za 4x100

Velja, Barna, Nikolic, Acin?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...