website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/borilacki-sportovi/legendarni-miodrag-perunovic-novi-selektor-bokserske-reprezentacije-srbija-je-moja/nb02mpd

Ja ne znam sto se opterecujete oko rukometasa, zna se gde je problem i dok se budu svi grabili za pare koje savez dobija a ne bude vodilo racuna o klubovima i igracima nista se nece postici, meni je samo krivo za rukometasice jer ova generacija zasluzuje nesto vise!! Neka se ugledaju na bokserski savez koji bukvalno iz pepela stvara nesto novo i gde su vidne promene, nadam se da cemo imati nekoga u Tokiju kao potvrdu dobrog rada!!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/borilacki-sportovi/legendarni-miodrag-perunovic-novi-selektor-bokserske-reprezentacije-srbija-je-moja/nb02mpd

Ja ne znam sto se opterecujete oko rukometasa, zna se gde je problem i dok se budu svi grabili za pare koje savez dobija a ne bude vodilo racuna o klubovima i igracima nista se nece postici, meni je samo krivo za rukometasice jer ova generacija zasluzuje nesto vise!! Neka se ugledaju na bokserski savez koji bukvalno iz pepela stvara nesto novo i gde su vidne promene, nadam se da cemo imati nekoga u Tokiju kao potvrdu dobrog rada!!

Odlican tekst.

Zaista dobro rade mada mislim da su sanse za Tokio male. Za Pariz je vec druga prica. Cak 3-4 bi mogla u Pariz.

Perunovic je sjajan u radu sa mladima.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ChandlerMne said:

Negdje davno je bila slicna sutuacija,mozda cak u periodu kad je Vranjes izabran za trenera. I tad se postavljalo pitanje o Linovom postavljanju.

Licno,ne bih imao problem. Ali Lino je star,vjerovatno dosta istrosen. To su faktori protiv. Faktor za je iskustvo i kvalitet. Od jedne prosjecne reprezentacije napravio je olimpijskog sampiona. 

Istina,to je dugotrajni proces. Vujovica su putali za reprezentaciju Srbije kada je osvojio medalju sa Slovenijom. I rekao je da ni najgorem neprijatelju ne bi preporucio vodjenje Srbije. Kaze da su problemi u svim segmentima. Od rukovodstva pa do klubova. To je ponovilo dosta ljudi od struke i reputacije. Tako da bi Lino tesko prihvatio da udje u ovaj haos.

Sjecam se da su se neki obradovali kad je Djurkovic postao predjednik jer su ga smatrali zdravim elementom u savezu. Sad ga isti pljuju. 

Pogledaj izjave Butulije i Cvetkovica. To je nazalost nesto sto bi svakog trenera odbilo od klupe.

Све је то мени јасно, али ни у хрватском савезу није ништа боља ситуација, тако да је Чефвар већ увелико навикао да ради у таквим околностима.Нама је потребно његово искуство и чврста рука

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikolaB said:

Све је то мени јасно, али ни у хрватском савезу није ништа боља ситуација, тако да је Чефвар већ увелико навикао да ради у таквим околностима.Нама је потребно његово искуство и чврста рука

Tako je.

Ne bih imao nista protiv.

Od ovoga tesko da moze gore.

Link to comment
Share on other sites

Izvršni odbor Olimpijskog komiteta Srbije usvojio je, na sednici održanoj u Olimpijskoj kući, konačnu brojčanu i poimeničnu prijavu za zimski Evropski olimpijski festival mladih koji će se od 09. do 16. februara održati u Bosni i Hercegovini. 

 

Srbiju će u Sarajevu i Istočnom Sarajevu u tri sporta predstavljati troje :lol: takmičara:

  1. Zoja Grbović u alpskom skijanju,
  2. Leona Rogić u umetničkom klizanju i
  3. Sabahudin Rastić u nordijskom trčanju.

Zastavu Srbije na svečanoj ceremoniji otvaranja Evropskog olimpijskog festivala nosiće skijašica Zoja Grbović.

Na prvoj sednici u predolimpijskoj godini, usvojene su i inicijalne liste kategorisanih sportista u programima OKS-a za 2019-u.

Iz Razvojnog programa Olimpijskog komiteta Srbije, a na osnovu drugog mesta na Svetskoj rang listi, u prvu kategoriju programa Tokijo 2020 prešla je tekvondoka Nadica Božanić. Osvojenim prvim mestom na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore do 23 godine, ženska posada k1-200 ušla je u III kategoriju programa Tokijo, u kojoj se na osnovu 12. mesta na svetskoj rang listi sada nalazi i duet iz sinhronog plivanja, što je i novi sport u programu Olimpijskog komiteta.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, DaniSRB said:

Izvršni odbor Olimpijskog komiteta Srbije usvojio je, na sednici održanoj u Olimpijskoj kući, konačnu brojčanu i poimeničnu prijavu za zimski Evropski olimpijski festival mladih koji će se od 09. do 16. februara održati u Bosni i Hercegovini. 

 

Srbiju će u Sarajevu i Istočnom Sarajevu u tri sporta predstavljati troje :lol: takmičara:

  1. Zoja Grbović u alpskom skijanju,
  2. Leona Rogić u umetničkom klizanju i
  3. Sabahudin Rastić u nordijskom trčanju.

Zastavu Srbije na svečanoj ceremoniji otvaranja Evropskog olimpijskog festivala nosiće skijašica Zoja Grbović.

Na prvoj sednici u predolimpijskoj godini, usvojene su i inicijalne liste kategorisanih sportista u programima OKS-a za 2019-u.

Iz Razvojnog programa Olimpijskog komiteta Srbije, a na osnovu drugog mesta na Svetskoj rang listi, u prvu kategoriju programa Tokijo 2020 prešla je tekvondoka Nadica Božanić. Osvojenim prvim mestom na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore do 23 godine, ženska posada k1-200 ušla je u III kategoriju programa Tokijo, u kojoj se na osnovu 12. mesta na svetskoj rang listi sada nalazi i duet iz sinhronog plivanja, što je i novi sport u programu Olimpijskog komiteta.

3 sporta! Uzas zivi. Ne znam ni sto njih salju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...