website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam na koju foru!! Verujem da su trebale neke pare ali da bar odbojkasice koje su svetske sampionke ne dobiju turnir:wacko:

Valjda 500 000 eura. Jeste sramota kako god obrnes. Em bi imale 100% podrske em bi se prosetale kroz turnir a taman na narod vidi na djelu sjajne igracice.

Sada je momcima sansa makar za 50% manja.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ChandlerMne said:

Valjda 500 000 eura. Jeste sramota kako god obrnes. Em bi imale 100% podrske em bi se prosetale kroz turnir a taman na narod vidi na djelu sjajne igracice.

Sada je momcima sansa makar za 50% manja.

Devojke ovo dobijaju bilo gde jer je laka grupa ali sudjenje u italiji i turskoj nikada nije dobro:d

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Devojke ovo dobijaju bilo gde jer je laka grupa ali sudjenje u italiji i turskoj nikada nije dobro:d

Djevojke zaista ne bi trebalo da imaju problema. Prejake su. Mada Tajlandjanke znaju da zestoko namuce. Sjecam se i poraza i pobjeda od 3-2. Tako da opreza nikas dosta.

A Italija je i jaka a kao domacini imaju ogroman uticaj na sudije. Sanse su nam zaista male. Ne znam kako onda idu pravila za onaj zavrsni turnir.

Inace,cure 4 put zaredom mogu da ucestvuju. :thumbup::thumbup:

Inace,postoji predlog da na OI ide 1 vaterpolista manje.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, ChandlerMne said:

Djevojke zaista ne bi trebalo da imaju problema. Prejake su. Mada Tajlandjanke znaju da zestoko namuce. Sjecam se i poraza i pobjeda od 3-2. Tako da opreza nikas dosta.

A Italija je i jaka a kao domacini imaju ogroman uticaj na sudije. Sanse su nam zaista male. Ne znam kako onda idu pravila za onaj zavrsni turnir.

Inace,cure 4 put zaredom mogu da ucestvuju. :thumbup::thumbup:

Inace,postoji predlog da na OI ide 1 vaterpolista manje.

 

pa i na sp su bili domacini pa su bas lepo prosli italija uopste nije bauk a i nama njihova igra odgovara 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

 

pa i na sp su bili domacini pa su bas lepo prosli italija uopste nije bauk a i nama njihova igra odgovara 

Nije bauk, od svih ponudjenih ja bih izabrao Italiju jer nam ona lezi ali na domacem terenu ovek imaju uticaj na sudije!! Nadam se da ce se fokusirati na ovaj turnir a ne na EP, EP ove godine nije bitno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...