website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Ja sam pre pricao jadan Novak sto igra sa Nenadom. Reko u losoj je bas formi. Ali sad sam se uverio u ono sto pricaju odavno nasi prijatelji odavde koji poznaju tenis bolje od mene. A to je da Nole ne zna da igra dubl :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikolaB said:

I Jelena i Ana ce da riknu u singlu vec na startu. Jelena treba da se fokusira na dubl, a Ana na miks sa Zikijem. Troicki bi trebalo da igra muski dubl umesto Novaka.

Kasno je za to sve, ja sam odmah rekao da Nole nije za dubl ali sada nema povratka!! Ne verujem da ce Ana igrati mix, jos pre su najavili da ce probati Jelena i Zimonjic mada ne znam kolike su im sanse da upadnu:dunno:

A Djokovicu se otvara put za zlato jos Endija i Nadala da eliminisemo:lol:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

Ja sam pre pricao jadan Novak sto igra sa Nenadom. Reko u losoj je bas formi. Ali sad sam se uverio u ono sto pricaju odavno nasi prijatelji odavde koji poznaju tenis bolje od mene. A to je da Nole ne zna da igra dubl :d

 

Nije da on ne zna, jednostavno nema dobru percepciju na mreži i dovoljno dobre voleje. :d A o timskom duhu da ni ne pričam :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Майкл said:

 

Nije da on ne zna, jednostavno nema dobru percepciju na mreži i dovoljno dobre voleje. :d A o timskom duhu da ni ne pričam :lol:

 

Danas je bilo problema u svim elementima igre. Ajde mozda nije ni u nekoj bas najboljoj formi trenutno. Dugo nije ni igrao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...