website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

22 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Vanja Stankovic je osvojila zlato na US openu!:yes

Mihail Kadzaja je osvojio bronzu na turniru u Bugarskoj!

Jovana Prekovic i dalje u losoj formi!

Vanji svaka cast! Konacno. Da li mi imamo 3 takmicarke u istoj kategoriji? Mislim na 49. Tijana,Vanja,Nadica? A tu je i Serdja,zar ne?

Kadzaja je ipak svjetska bronza,na njega ozbiljno treba racunati za kvotu.

Moze link od turnira?

A za Prekovic,ako ovako nastavi pitanje je koliko ce dugo da cuva poziciju.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Strahinja:clap::cheer::bowdown: Bravo majstore, opravdao je ono sto su mu svi osporavali "Najbolji atleticar 2018"!!!

Svaka mu cast,zaista sjajno iznenadjenje. Nisam ocekivao da moze preko 8! Sjajan dan! 

Sada imamo cak 4 konkurenta u skoku u dalj,sto je za nepovjerovati.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Koliko tuzno deluje nase bacanje kugle medju seniorkama kada pogledam ove daljine:nopompom:

Vec 15ak godina te daljine su uzas. Mislim da nemamo nikoga ko moze da prebaci i 15 a kamoli vise. Curovicka bi sa svojim LR bila skoro u konkurenciji za medalje.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Svaki put isto, ne razumem u cemu je njen problem

Ako ni trener ne vidi sta je problem onda zaista. Ona vise nema 18 godina. Sta se vise ceka od nje. Svaki put zadnje mjesto je samo losa taktika. Sigurno da moze vise ali uz ovakvu taktiku ne. 

Link to comment
Share on other sites

On 27/02/2019 at 21:19, dareza said:

 

Pa ja koliko znam Milica je na koledzu u USA i ne verujem da ona moze da ide po turnirima. Imace mozda jednu ili dve sanse da proba. Ali Marija Malic je svakako talentovanija od nje i ona ce biti u timu za EP zajedno sa Andreom i Sanjom. I Lazar ide na EP, Milutin se vraca u tim. A verovatno je bilo dosta skupo da idu svi u Indiju.

 

A imacemo cak 4 juniora za pistolj na EP. Tri devojke i jedan muskarac.

Vidjecemo mada za pistolj nisam optimista. Mi imamo takmicare koji su rodjeni 1980ih,pa onda crna rupa. Znaci cijela jedna dekada nije iznjendrila nikoga ko bi se makar kvalifikovao za SK ili koje vece takmicenje. Tek se sad proba sa juniorima,to je dekada 2000ih,a dok oni sazriju...proci ce puno vode...

Pistolj je u krizi godinama,dosta je govoreno o tome. Daj Boze da za 2024 dobijemo par kandidata ali sada...tesko.

Malicka je zaista dobra ali ne znam bas koliko dobra za kvotu. Sigurnih putnika nema ali u cjelini,ovo nam je,makar mislim,najslabija postava i forma unazad par ciklusa. Iako negdje u dubini duse vjerujem da cemo imati 7 takmicara.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ChandlerMne said:

Vanji svaka cast! Konacno. Da li mi imamo 3 takmicarke u istoj kategoriji? Mislim na 49. Tijana,Vanja,Nadica? A tu je i Serdja,zar ne?

Kadzaja je ipak svjetska bronza,na njega ozbiljno treba racunati za kvotu.

Moze link od turnira?

A za Prekovic,ako ovako nastavi pitanje je koliko ce dugo da cuva poziciju.

pa Nadica je do 62

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...