website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Dvojac svakako, a ovaj dubl skul je važan jer je prvi nakon 32 godine na OI. Nije nemoguće da se plasiraju u finale.

E sad, sve je ovo posljedica samo suvog kvaliteta, savez nema veze sa ovim. I vrijeme je da svi koletivno lete.

Da ne budem megaloman, Srbija svakako može da ima oba skifa, oba dvojca, oba dubl skula, laki i teški četverac za muškarce. Sve te posade se itekako mogu stvoriti od svega postojećeg. Ako imaju imalo mozga napaviće ozbiljniju priču za 2020.

Bas tako, nadam se da ce neko imati bar malo mozga pa da u Tokiu imamo jos kvalitetnije posade!!

Jel zna neko sta je uradio Milos Raovic, mislim da su on i Tamara trenutno veci kandidati da ostvare normu od Tatjane i Emira? 

Bice mi krivo ako Tanja ne ostvari normu ali najvaznije je da se oporavi i psihicki vrati:yes

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Bas tako, nadam se da ce neko imati bar malo mozga pa da u Tokiu imamo jos kvalitetnije posade!!

Jel zna neko sta je uradio Milos Raovic, mislim da su on i Tamara trenutno veci kandidati da ostvare normu od Tatjane i Emira? 

Bice mi krivo ako Tanja ne ostvari normu ali najvaznije je da se oporavi i psihicki vrati:yes

Biće dosta posla. Održati dobre stvari (košarka za žene i odbojka za žene), vratiti neke (odbojka za muškarce), raditi na ostalim.

Za Salaški sam ovdje vidio da je bila odlična. Mislim da je ta razlika do kvote mala, nije neostvariva. Tanja će vrlo vrlo teško do norme.

Link to comment
Share on other sites

ovako ce Milici izgledati zreb za Rio. Ako sam dobro izracunao :d

 

britanija-maroko 1

meksiko-srbija 2

holandija-usa 3

kina-francuska 4

 

polufinale 1vs2 i 3vs4

 

porazeni iz sf1 ide na porazenog u 1/4 od finaliste iz drugog dela zreba.

 

 

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ChandlerMne said:

Biće dosta posla. Održati dobre stvari (košarka za žene i odbojka za žene), vratiti neke (odbojka za muškarce), raditi na ostalim.

Za Salaški sam ovdje vidio da je bila odlična. Mislim da je ta razlika do kvote mala, nije neostvariva. Tanja će vrlo vrlo teško do norme.

Mislim da mogu da odrze i odbojku zensku i kosarku posto imamo dosta talenata, po meni trebaju da vrate musku odbojku sto mislim da Grbic moze i da ulazu u atletiku i plivanje i zadrze ove mlade talente sto imamo i normalno da poprave stanje u veslanju:d Za fudbal i rukomet ne moraju da se trude, tu ni Bog ne pomaze:lol:

Dobro je sto ce u Tokiu sigurno biti karate jer mislim da i tu imamo dosta talenata a bilo bi lepo gledati i basket 3x3:yes

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Mislim da mogu da odrze i odbojku zensku i kosarku posto imamo dosta talenata, po meni trebaju da vrate musku odbojku sto mislim da Grbic moze i da ulazu u atletiku i plivanje i zadrze ove mlade talente sto imamo i normalno da poprave stanje u veslanju:d Za fudbal i rukomet ne moraju da se trude, tu ni Bog ne pomaze:lol:

Dobro je sto ce u Tokiu sigurno biti karate jer mislim da i tu imamo dosta talenata a bilo bi lepo gledati i basket 3x3:yes

:lol:

 

bice bejzbol i softbol, nece karate

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Kako??? Ja mislim da nije jos odluceno, posto je Tokio zahtevao 5 novih sportova:mumble:

A citao sam i intervju Bitevica kada je postao SV prvak, da ce mu sedeci glavni cilj biti OI 2020:d

 

nema sanse da toliko dobiju

 

ima previse borilackih, a Japanci su ludi za bejzbolom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...