website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Sada vidim, odlicna vremena Velje i Lendjera u kvalif., ja se nadam da ce Lendjer konacno da ostvari normu za Rio:fingers: Caba takodje u polufinalu, mada ovo je lose vreme za njega, mozda je sve to zbog povrede..:mumble:

Stoni tenis bi tako postao naš 12 sport koji će imati predstavnika u Riju, a broj stonotenisera mogao bi i da se poveća, jer Anamarija Erdelji ima status prve rezerve kada je u pitanju 24 igračice koje su preko evropskih kvalifikacija dobile olimpijsku „vizu”. Erdeljijeva je i treća rezerva, a Gabriela Feher četvrta, ako neka od ukupno 86 učesnica olimpijskog turnira iz svetskih kvalifikacija odustane…

Hhaah izgleda da imamo sanse i za 2 stono-tenisera, mada treba neko da odustane da bi Anamarija dobila kvotu:d

Link to comment
Share on other sites

Ako je verovati startnoj listi Tijana nece ici na EP u tekvondou. Mislim da je ovo bilo i ocekivano. Imala je pretesku 2015. godinu. Ovo prakticno i znaci da necemo imati medalju u OI kategoriji,posto se Milica takmici u -73,ali koga pa i briga za te medalje na ep u ovoj godini. Ep ce biti bitno samo za kajakase zbog sastava reprezentacije za OI i za atleticare da neko ispuni normu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

Hm Velja je poprilicno zadovoljan rezultatima od danas. Ja kontam da se on nije ni spremao za 400m,pa je zato zadovoljan :lol:

Velja je u punom treningu tako da je po meni ovo odlican rezultat, npr Gaj je takodje u punom treningu ali je imao bas lose vreme u kval..:)

Izgleda da samo ja verujem da Velja moze do medalje u Riu!!:p

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, po meni, on nema vreme na 400m koje može da mu donese medalju. Na 200m možda ali možda. Horton, Gaj, sada i ovaj Italijan, a gde su Japanci itd itd. Mislim da imaju svi veće šanse od Velje na 400. Na 200 je bolja situacija ali i tamo je medalja podvig.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nenad said:

Ne znam, po meni, on nema vreme na 400m koje može da mu donese medalju. Na 200m možda ali možda. Horton, Gaj, sada i ovaj Italijan, a gde su Japanci itd itd. Mislim da imaju svi veće šanse od Velje na 400. Na 200 je bolja situacija ali i tamo je medalja podvig.

Mislim da si zaboravio Sun Janga. Horton nece videti ni m od medalje na 400 :d

Link to comment
Share on other sites

Nakon sto je izasla startna listi za kvalifikacije, ja vise ne mislim da je Bedec favorit za kvotu. Austrija i Nemacka su favoriti. A vidim da iz sveza nista nisu prepustili slucaju tako da ce verovatno ako Bedec ostane bez kvote, Milica ili Dalma veslati k1. Samo se nadam da ce biti k4 na oi. I mislim da sudbina muskog cetverca zavisi od nastupa na sk u Duizburgu. Eventualan plasman u top 5 bi ih priblizio OI.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...