website statistics
Jump to content

Загальне обговорення Road to Paris 2024


Recommended Posts

8 minutes ago, Art Art said:

Як думаєте, UWW щось вигадає, щоб нам в 57 жінок і 97 чоловіків квот не дати? 

В 97 вони допустили Козлова з Білорусі, тому там ми поки без квоти ((

 

В 57 - сподіваюся, що ні. Єдине, що вони можуть - це спробувати запхати цю Сазикіну в 57 замість 62. В цьому є ризик.

 

Не перерозподіляти квоти - теж варіант від них, але це буде прямий конфлікт з МОК.

 

 

Що думаєте з приводу дзюдо? В світлі чистки борців трошки оптимізму додається.

Там росіяни свій склад оголосили раніше, ніж відбір закрився

 

Judo TASOEV Inal M100+
Judo KANIKOVSKIY Matvey M100
Judo IGOLNIKOV Mikhail M90
Judo ARBUZOV Timur M81
Judo LAVRENTEV Danil M73
Judo CHOPANOV Murad M66
Judo ABDULAEV Ramazan M60
Judo STARTSEVA Elis W78+
Judo TAIMAZOVA Madina W70
Judo LILUASHVILI Dali W63
Judo KURBONMAMADOVA Daria W57
Judo GILIAZOVA Sabina W48
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, avlar said:

В 97 вони допустили Козлова з Білорусі, тому там ми поки без квоти ((

 

В 57 - сподіваюся, що ні. Єдине, що вони можуть - це спробувати запхати цю Сазикіну в 57 замість 62. В цьому є ризик.

 

Не перерозподіляти квоти - теж варіант від них, але це буде прямий конфлікт з МОК.

 

 

Що думаєте з приводу дзюдо? В світлі чистки борців трошки оптимізму додається.

Там росіяни свій склад оголосили раніше, ніж відбір закрився

 

Judo TASOEV Inal M100+
Judo KANIKOVSKIY Matvey M100
Judo IGOLNIKOV Mikhail M90
Judo ARBUZOV Timur M81
Judo LAVRENTEV Danil M73
Judo CHOPANOV Murad M66
Judo ABDULAEV Ramazan M60
Judo STARTSEVA Elis W78+
Judo TAIMAZOVA Madina W70
Judo LILUASHVILI Dali W63
Judo KURBONMAMADOVA Daria W57
Judo GILIAZOVA Sabina W48

Але в Росії в 97 квоту забрали. Вагова Садулаєва. Джабраїлов, здається, ліцензію в ній взяв. А зараз в РФ там нікого нема 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Art Art said:

Але в Росії в 97 квоту забрали. Вагова Садулаєва. Джабраїлов, здається, ліцензію в ній взяв. А зараз в РФ там нікого нема 

Я теж так думав, але Ілля слушно підказав, що вона перейде не тому, кого обіграв росіянин, а кращому за рейтинговими очками на турнірі. Тому вона буде у Польщі.

 

Тож питання тепер в компроматі на ноунеймів, яких допустили. За умови його появи їх так само відсторонять.

Link to comment
Share on other sites

Я думаю, їх по вагових категоріях вже в мок подавали.
 

 


плюс Сазикіна на ЧС в 59 кг була, на Яригіна в 62. В 57 кг її дуже давно не було. Якщо колись взагалі була.
 

Навряд вона буде худнути відразу на 5 кг просто на зло Україні. Навіть на Вікі її вже внесли в 62))

Link to comment
Share on other sites

Just now, avlar said:

Я теж так думав, але Ілля слушно підказав, що вона перейде не тому, кого обіграв росіянин, а кращому за рейтинговими очками на турнірі. Тому вона буде у Польщі.

 

Тож питання тепер в компроматі на ноунеймів, яких допустили. За умови його появи їх так само відсторонять.

Польща ж в Туреччині в 97 кг квоту взяла. Дві їм не дадуть )) 

 

Наступні по списку - ми 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Art Art said:

Польща ж в Туреччині в 97 кг квоту взяла. Дві їм не дадуть )) 

 

Наступні по списку - ми 

Так, але Туреччина була пізніше. Тому за логікою, боюся, цю квоту віддадуть Польщі, а далі її квоту з турецького турніру перерозподілять Узбекистану. 

 

Мені так здається, але я не заперечував би, якби була Ваша правда )

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, avlar said:

Так, але Туреччина була пізніше. Тому за логікою, боюся, цю квоту віддадуть Польщі, а далі її квоту з турецького турніру перерозподілять Узбекистану. 

 

Мені так здається, але я не заперечував би, якби була Ваша правда )

Тоді може утворитися якийсь принцип доміно і все завалиться. 
 

наприклад, як тоді квоту Сідакова з ЧС 2023 ділити?
 

Віддавати її наступному місцю по ЧС, яке вже кваліфікувалося на наступних відборах?
 

І так можна переносити кілька разів. Занадто складно.

 

Плюс тоді ми отримаємо, що на європейському відборі лише дві квоти буде розіграно. Бо Польща свою вже в Туреччині взяла.

 

логічніше віддати Україні))

Link to comment
Share on other sites

По Сазикіній.

 

В 2016 году она выиграла свой первый международный титул — первенства Европы среди кадетов в Швеции, одолев в финале немку Елена Шелл в весе до 60 кг[7], так же удачно выступила на гран-при Германии в Дормагене, став третьей[8]. На первенстве мира 2016 в Грузии осталась без награды[6]. В 2017 году попыталась выступить на первенстве Европы среди юниоров, но выбыла в четвертьфинале, после вернулась в свою возрастную категорию и выиграла бронзовую медаль на первенстве Европы в весе до 65 килограмм и так же повторила успех на первенстве мира в весовой категории до 60 кг[6].

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...