website statistics
Jump to content

About This Club

Місце для обговорення українського спорту/ A place to discuss Ukrainian sport
 1. What's new in this club
 2. Так може поляки вже отримали запрошення на того іншого, зі Стамбулу? Недаремно ж він з табличкою "Кваліфікований" фотографувався)
 3. Ми не знаємо процедури перерозподілу квот. Формально, поляки повинні отримати запрошення від UWW на Барана (бо в нього 3 місце), а чи приймати його чи ні - вже вибір за ними
 4. Тобто, ти вважаєш, що UWW дасть полякам вибір, щоб вони сказали UWW, який турнір вважають таким, на якому виграли квоту? Та не буде такого. Поляки хоч Левандовського чи Щесни в тій категорії можуть заявити. Їхні аргументи UWW не будуть цікавити при цьому. UWW самі рішення приймуть. У Поляків квота вже є.
 5. Вплине: якщо вони вважають Барана конкурентнішим, то вони приймуть перерозподіл русні з європейського відбору, а квоту іншого поляка зі світового відбору викинуть.
 6. Лук - є!!!! Питання в п'ятиборстві. Я так розумію, що Пермикіна має отримати квоту - на мою думку, треба було хоч раз доїхати конкур з тих трьох виступів. А щодо Чекана - там є реальні претенденти на ті 2 тристоронні місця?
 7. Але це не вплине на розподіл квот UWW. UWW ж не запитає поляків, кого вони вважають тим, хто виграв квоту))
 8. Ми не знаємо, які в них системии внутрішнього відбору, може в них пріоритет тим, хто взяв ліцензію
 9. Так квота ж неіменна. Поляки і когось третього можуть виставити. Це ніяк не має впливати на цю ситуацію
 10. Абсолютно ідентична ситуація була в 2021 році, тому нагадаю. ЧС-2019. Юлія Ткач зупиняється у другій втішній сутичці за крок до ліцензії Європейський відбір. Ірина Коляденко бере ліцензію. 2021 рік. Північна Корея відмовляється від ОІ. Її ліцензія має перейти до Юлії Ткач, а Ірини Коляденко до когось іншого. Україна не підтверджує ліцензію Ткач, так само як і США, і квота випадає румунці. Тобто ймовірно, що ми отримаємо квоту в 97 кг, але наразі на 100% це стверджувати не можна, бо раптом поляки захочуть замінити борця.
 11. По Сазикіній. В 2016 году она выиграла свой первый международный титул — первенства Европы среди кадетов в Швеции, одолев в финале немку Елена Шелл в весе до 60 кг[7], так же удачно выступила на гран-при Германии в Дормагене, став третьей[8]. На первенстве мира 2016 в Грузии осталась без награды[6]. В 2017 году попыталась выступить на первенстве Европы среди юниоров, но выбыла в четвертьфинале, после вернулась в свою возрастную категорию и выиграла бронзовую медаль на первенстве Европы в весе до 65 килограмм и так же повторила успех на первенстве мира в весовой категории до 60 кг[6].
 12. Тоді може утворитися якийсь принцип доміно і все завалиться. наприклад, як тоді квоту Сідакова з ЧС 2023 ділити? Віддавати її наступному місцю по ЧС, яке вже кваліфікувалося на наступних відборах? І так можна переносити кілька разів. Занадто складно. Плюс тоді ми отримаємо, що на європейському відборі лише дві квоти буде розіграно. Бо Польща свою вже в Туреччині взяла. логічніше віддати Україні))
 13. Так, але Туреччина була пізніше. Тому за логікою, боюся, цю квоту віддадуть Польщі, а далі її квоту з турецького турніру перерозподілять Узбекистану. Мені так здається, але я не заперечував би, якби була Ваша правда )
 14. Польща ж в Туреччині в 97 кг квоту взяла. Дві їм не дадуть )) Наступні по списку - ми
 15. Я думаю, їх по вагових категоріях вже в мок подавали. плюс Сазикіна на ЧС в 59 кг була, на Яригіна в 62. В 57 кг її дуже давно не було. Якщо колись взагалі була. Навряд вона буде худнути відразу на 5 кг просто на зло Україні. Навіть на Вікі її вже внесли в 62))
 16. Я теж так думав, але Ілля слушно підказав, що вона перейде не тому, кого обіграв росіянин, а кращому за рейтинговими очками на турнірі. Тому вона буде у Польщі. Тож питання тепер в компроматі на ноунеймів, яких допустили. За умови його появи їх так само відсторонять.
 17. Але в Росії в 97 квоту забрали. Вагова Садулаєва. Джабраїлов, здається, ліцензію в ній взяв. А зараз в РФ там нікого нема
 18. В 97 вони допустили Козлова з Білорусі, тому там ми поки без квоти (( В 57 - сподіваюся, що ні. Єдине, що вони можуть - це спробувати запхати цю Сазикіну в 57 замість 62. В цьому є ризик. Не перерозподіляти квоти - теж варіант від них, але це буде прямий конфлікт з МОК. Що думаєте з приводу дзюдо? В світлі чистки борців трошки оптимізму додається. Там росіяни свій склад оголосили раніше, ніж відбір закрився Judo TASOEV Inal M100+ Judo KANIKOVSKIY Matvey M100 Judo IGOLNIKOV Mikhail M90 Judo ARBUZOV Timur M81 Judo LAVRENTEV Danil M73 Judo CHOPANOV Murad M66 Judo ABDULAEV Ramazan M60 Judo STARTSEVA Elis W78+ Judo TAIMAZOVA Madina W70 Judo LILUASHVILI Dali W63 Judo KURBONMAMADOVA Daria W57 Judo GILIAZOVA Sabina W48
 19. Як думаєте, UWW щось вигадає, щоб нам в 57 жінок і 97 чоловіків квот не дати?
 20. Так. Там нікому за золото боротися. Та і за медалі особливо теж.
 21. Ну, там купа прізвищ була в листах нашого НОКу, які публікувалися на сайті. Плюс UWW точно з цим допомагав - як вони тоді Садулаєва прибрали. Я гадаю, що ноги ростуть звідти. У Лаловича, як віце-президента МОК точно мають бути доступи до всіляких баз і листів, які Україна надсилала. Але скажу чесно, я від МОКівських перевірок чекав набагато гіршого. Росіяни, здається, трохи в шоці, судячи з перших реакцій і відсутності заготовлених текстів. Для нас було б ідеально, аби 20-го Маміашвілі вирішив, що всі не поїдуть. Враховуючи склад, який допустили, вірогідність цього вже ненульова.
 22. Я думаю, вони Угуєва і Сідакова втулили. Чи в когось з них у вк є представник? А ще хтось їм інфу зливав по особах, на яких є компромат. Бо білоруси ніколи б в житті призерку ОІ Каладзінську не міняли б на якусь ноунеймиху. Лише тоді, бо знали, що Каладзінській бан буде
 23. Абсолютний сюр. Я цю ситуацію бачу так, що МОК просто оцінуює те, що прислали міжнародні федерації, але в їх роботу не втручається. Це вони ще втулили Садулаєва і Сідакова та втратили на цьому 2 квоти через свою впертість. Проблема в тому, що оскаржувати це все треба на рівні UWW, а вони просто безнадійні...
 24. Дуже погано, що їм в боротьбі дозволили робити заміни. Хоч це якийсь сюр. людина, яка підтримує війну, виграє ліцензію. І передає її іншим
 25.  

×
×
 • Create New...