website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

52 minutes ago, Vladimir said:

Zaboravio sam tenisere: Nole, Đere, Lajović i Kecmanović.

 

Znači imaćemo 100-tinak sportista na OI

Videćemo za tenis dal će svi oni ići, biće tu odustajanja mali milion, ne bi me čudilo ni da Olga ode u ženskom singlu. Mada pošto je Pariz u pitanju verujem da će biti manje otkaza nego za onaj Tokio prošli put. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vladimir said:

Zaboravio sam tenisere: Nole, Đere, Lajović i Kecmanović.

 

Znači imaćemo 100-tinak sportista na OI

Мислим да је Ласло изјавио да неће ићи на ОИ

Link to comment
Share on other sites

Kuluhina je savladala opasnu Bogdanovu.

Ne mogu da vidim sa kim sada radi ali racunam da moze i protiv Grkinje i Holandjanke. A onda samo jos jedna borba za kvotu. Sva imena su manje vise nepoznata, tesko je istaci neko posebno ime. Mislim da moze sa svima.

Andjela nema nikakve sanse protiv Turkinje.

Nina bi trebala da savlada Rumunku, onda vjerovatno na Argentinku, za kvotu sa Ekvadorkom vjerovatno. Ako ne zakasni na vaganje ili tako nesto, ne bi trebala da bude daleko od kvote.

Link to comment
Share on other sites

Veletic radi sa Hagagom koga je pobijedio u Bg. Onda vjetovatno Kinez, a za kvotu Spanac od koga je izgubio u finalu EP. Sansu ima, nije prevelika ali je tu. 

Sadam prvo protiv Avganistanca koji je anonimus ali se pokazao odlicno u prvom mecu. Potom bi radio vjerovatno sa Ukrajincom. Nisam ga gledao ranije ali Ukrajina uvijek ima sjajne borce u teskoj. Nisam neki optimista jer nije odavno radio. Ako uspije da prodje za kvotu bi radio sa Belgijancem koji ima medalju sa SP. Za Sadama je presudan drugi mec. Ako pobijedi, kvota je blizu.

Rezime - od 5 preostalih takmicara Andjela nema nikakve sanse, Dusan i Sadam malu, Nina solidnu a Kuluhova vrlo solidnu sansu.

Od 0 do 4 kvota mada kako nam ide blizi sam prvoj cifri.

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ChandlerMne said:

Veletic lagano izgubio :lol:

Baš mi je "čudno" da je Veletić pobedio ovog lika u Beogradu pre mesec dana na lažnom prvenstvu sa lažnim sudijama u lažnoj državi Srbiji. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nenad said:

Poraz i Magomedova od Avganistanca. Rapsodija srpskog boksa se nastavlja. 

Muski dio tima, velika sramota!

Onakvo mazanje ociju sa EP (da se Vlasi ne dosjete) je sjajan dokaz koliko je sport u Srbiji sarena laza. 

Gore sam napisao ocekivanja za boks, mada zaista nisam ocekivao svih 5 poraza u prvom kolu. Bas me zanima sta ce "struka" da kaze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...