website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024.


 Share

Recommended Posts

Јовић му је рекао да теквондисти очекују паран број медаља на Играма, од две до четири, а теквондисти су Вучићу поклонили потписани добок и сликали се са председником.

 

Ajde sto Vucic bulazni, na to sam navikao, ali je njegova bolest izgleda toliko zarazna da utice i na druge od kojih se to ne bi ocekivalo. Pogledajte samo sta je Jovic rekao. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Sada gledam, objekat deluje stvarno dobro samo sto kao i sve u medijima se sve ovo pripisuje Vucicu!!

Druga stvara po meni glavni problem je sportska infrastruktura van Bg-a kao i manjak strucnog kadra i trenera, nama najmanje sportista dolazi iz Beograda a u pojedinim krajevima sem fudbala nemate neki drugi sport sto je lose

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Јовић му је рекао да теквондисти очекују паран број медаља на Играма, од две до четири, а теквондисти су Вучићу поклонили потписани добок и сликали се са председником.

 

Ajde sto Vucic bulazni, na to sam navikao, ali je njegova bolest izgleda toliko zarazna da utice i na druge od kojih se to ne bi ocekivalo. Pogledajte samo sta je Jovic rekao. :wacko:

Jovic puca na ministarsko mesto:d

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Jovic puca na ministarsko mesto:d

To je jedino objasnjenje. Najavljuje 4 medalje a imamo 3 taimicara, a ni njih ne bi imali da nije suspenzije Rusa.

Ocigledno da za ministarsko mjesto mora da se ovako prica. :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

To je jedino objasnjenje. Najavljuje 4 medalje a imamo 3 taimicara, a ni njih ne bi imali da nije suspenzije Rusa.

Ocigledno da za ministarsko mjesto mora da se ovako prica. :lol:

Sto vise lazes vise si kvalifikovan:d 

Link to comment
Share on other sites

Mislite da prosečni gledalac pinka i happyja i glasač sns-a zna koliko smo takmičara poslali u tekvondou i koji su uslovi neophodni za Olimpijske Igre? Zna ko što je Danica čula za Madagaskar. 

 

Kao onda kad je vrhovni vođa uzeo na tiktoku da napravi klip u vezi odbrane u košarci, pošto mu je to navodno struka i nalupetao se za 2min toliko stvari da me bilo blam da odgledam do kraja. I onda shvatiš na banalnom primeru koliko se čovek trpa u sve a blage veze nema sa tim. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...