website statistics
Jump to content

Јесен и зима 2023/24. Road to Paris 2024


Майкл
 Share

Recommended Posts

 

9 hours ago, NikolaB said:

Можда је нама тренутно тај пролаз у другу фазу неког великог такмичења и максимум, па отуда и то задовољство челника Савеза. 

Само што је по квалитету играча мушка екипа далеко испред женске. 

Link to comment
Share on other sites

Ватерполисткиње изгубиле од Хрватске 11-8. Невероватно како нам се игра распала после предности од 7-4. Ако гледамо првенство у целини, екипа је и пребацила нека моја очекивања, јер ипак тамо нисмо отишли комплетни. Можда нам је баш тих пар играчица недостајало да овај меч одиграмо до краја. А баш је штета што нисмо ушли у 1/4, јер смо потенцијално могли и на СП.

 

On 1/7/2024 at 1:11 PM, NikolaB said:

Можда је нама тренутно тај пролаз у другу фазу неког великог такмичења и максимум, па отуда и то задовољство челника Савеза.

И да прихватимо да је то неки крајњи домет, са чиме лично немам проблем, мени је игра на моменте деловала баш добро, па сам се надао и бољем резултату. Та неуједначеност квалитета игре ми је одлика нашег тима од како је Брегар селектор.

 

Комаров би ове недеље требало да дебитује за Србију у Загребу. На турниру учествује десеторо наших, Нађ и Али у олимпијским категоријама (67 и 77), Тибилов опет у 63.

 

Иначе, у џудоу убацили и СП у календар. Мени се баш и не свиђа СП у олимпијској години, али повећава шансе Багајеву да дође до квоте. Брашњовић рече да му је циљ за ову годину медаља на СП, пошто не иде на ОИ, а до тада ће покушати да се попне на листи да би имао бољи жреб.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Майкл said:

 

Само што је по квалитету играча мушка екипа далеко испред женске. 

Истина, само што је у мушком рукомету конкуренција много јача него у женском.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je nešto najgore što sam video u poslednjih 10 godina. Ovako da propustiš prednost, mentalitet nula. Nije mi jasno života mi svog. Ovo potpisujem nijedna druga reprezentacija ne bi izgubila. Kakva Farska Ostrva kakvi bakrači

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, kada ne postoji nicija odgovornost, niko se ni nece truditi za svoju zemlju. Jer ne postoji nikakva posljedica. Odigras lose, tri dana se prica o tome, a onda svi po starom. Vaterpolo se raspada, niko nista. Rukomet takodje. 

Pare se redovno dobijaju, a rezultati se ne isporucuju.

Niko nije kriv, ni igraci, ni treneri ni savez. Pa onda ono standardno - "mala smo zemlja", "puno ocekujemo", "danas se svi bave sportom"... I tako do sledeceg debakla.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...