website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

1 hour ago, pedja789 said:

Ја сам још увек под утиском Иваниног наступа. Не само због доминантно освојене титуле, већ и због тога што сам, после Лондона и пеха са стартним бројем, помало изгубио наду да ћу дочекати да имамо светског шампиона у атлетици. Мало ми је жао што је то код нас испраћено као свакодневни догађај, обзиром да се ради о једном од највећих успеха нашег спорта.

Ивана је сама поставила такве стандарде да је већа вест када не освоји злато/медаљу, него када је освоји. :) 

 

A гледајући Ангелину како скаче у овим годинама, мислим да свакако неће Ивана бити једина светска шампионка задуго.

Link to comment
Share on other sites

Борис Рутовић кадетски шампион Европе и света! И једно и друго су за мене велика изненађења, обзиром да је на првенству Београда изгубио од Јововића, на првенству Србије од Граховца, имао је и слаб наступ на ЕК у Словачкој. Од тада je везао 16 победа на 3 јака међународна турнира, ЕК у Пољској, Европско и сада Светско првенство.

Овакве резултате сам очекивао пре од Граховца, који је нажалост изгубио меч за бронзу. Он је и претходних година узимао европске и светске медаље и то док је конкуренција била старија од њега. Ове године је постао чак и сениорски вицешампион Србије у једној од јачих категорија. Свакако таленат вредан пажње, а то што је добио конкуренцију и није тако лоше.

2 hours ago, Майкл said:

A гледајући Ангелину како скаче у овим годинама, мислим да свакако неће Ивана бити једина светска шампионка задуго.

На Иванином примеру смо могли да научимо колико је тешко бити шампион света у атлетици. А кад је Ангелина у питању увек су велика очекивања, за недељу се надам обарању државног рекорда, што би било и остваривање норме. Трећи покушај на 192 од јутрос је изгледао јако добро, чини се да је спремна за велики резултат.

Link to comment
Share on other sites

Steta za ispustenu medalju. Sad je pitanje, da li da forsira K4 ili K1. Tesko da u obije discipline moze biti konkurentna u Parizu, dosta je to trka, trosi se, a ipak ima 35 god. Nego vidjecemo.

Bas me zanima sta planiraju za zenski dvojac.

 

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ChandlerMne said:

Steta za ispustenu medalju. Sad je pitanje, da li da forsira K4 ili K1. Tesko da u obije discipline moze biti konkurentna u Parizu, dosta je to trka, trosi se, a ipak ima 35 god. Nego vidjecemo.

Bas me zanima sta planiraju za zenski dvojac.

Ја се надам да ће Дуња и Анастазија веслати двојац.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...