website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, Майкл said:

 

Hoću da kažem, ako ne zasluže ne treba da idu jer su 'bolje' (na papiru) - ako si stvarno toliko dobar dokaži.

 

Nisu se proslavile ove godine Relić i Dostanić, iako imaju potencijala :d Treba sastaviti više čamaca odmah nakon ovog SP i sporadično ih testirati, da bi se na kraju borili za mesto i bili manje-više podjednako konkuretni na OI. Drugim rečima, trebalo bi da se osiguramo u slučaju da nastupe povrede.

Ispada da su Nikolina i Olivera zbog 2 takmicenja zasluzile vise da idu nego Milica i Dalma :d Mislim da gresis!! Slazem se da treba sastaviti vise camaca ali ne menjati onaj koji je najbolji!!

Milica ce biti u oba jednoseda jer je najbolja tako da ce se k2 sastavljati od preostalih devojaka!!

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ispada da su Nikolina i Olivera zbog 2 takmicenja zasluzile vise da idu nego Milica i Dalma :d Mislim da gresis!! Slazem se da treba sastaviti vise camaca ali ne menjati onaj koji je najbolji!!

Milica ce biti u oba jednoseda jer je najbolja tako da ce se k2 sastavljati od preostalih devojaka!!

 

Znaš kako ja to gledam, kao ispit za koji si super uradio sve predispitne aktivnosti i pao na usmenom :d 

Link to comment
Share on other sites

Kako je ovaj Hančovski loš, svakako da je osim sestara Moldovan on među istaknutim promašajima.

Slažem se da se treba već sada praviti tim za Tokio, a naredne 2-3 godine samo uveslavati. Pogotovo kada su 4 u pitanju. I naravno ne forsirati da jedan takmičar ide u više posada. Da imamo veliki broj kvalitetnih takmičara mislim da bi i četverci mogli da budu potpuno novi a ne sastavljeni od ostalih takmičara.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Kako je ovaj Hančovski loš, svakako da je osim sestara Moldovan on među istaknutim promašajima.

Slažem se da se treba već sada praviti tim za Tokio, a naredne 2-3 godine samo uveslavati. Pogotovo kada su 4 u pitanju. I naravno ne forsirati da jedan takmičar ide u više posada. Da imamo veliki broj kvalitetnih takmičara mislim da bi i četverci mogli da budu potpuno novi a ne sastavljeni od ostalih takmičara.

a ko ce da bude u k1 1000m?

 

Tomicevic je najbolji, ali ne dovoljno za medalju u jednosedu tako da je pametno sto se ne trosi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...