website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, Майкл said:

Dobro su odigrali, borili su se, za razliku od onoga što smo videli u LN :yes Imamo problema sa organizacijom igre, Jovović igra previše linearno, bilo je za očekivati da će u TB pobediti SAD... Videćemo kako će biti protiv Rusa, ali ovo stvarno ne izgleda loše. Prijem je miljama bolji nego ranije ove godine. Samo nek' tako nastave.

 

Mnogo lose lopte je delio nekako previse nisko i zato je usa imala toliko blokova. Ma sta god uradili na ovom sp (a nije bilo realno da se bore za top 4) ja cu biti zadovoljan jer sam u jednom mecu video da ima potencijala bar za kvalifikaciju za OI. Mada to je jos daleko.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dareza said:

 

Mnogo lose lopte je delio nekako previse nisko i zato je usa imala toliko blokova. Ma sta god uradili na ovom sp (a nije bilo realno da se bore za top 4) ja cu biti zadovoljan jer sam u jednom mecu video da ima potencijala bar za kvalifikaciju za OI. Mada to je jos daleko.

 

Isto igra i Bojana Živković, izgleda je ta generacija tako učena da diže, valjda će doći bolji i kreativniji jednog dana :d

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, dareza said:

 

Mnogo lose lopte je delio nekako previse nisko i zato je usa imala toliko blokova. Ma sta god uradili na ovom sp (a nije bilo realno da se bore za top 4) ja cu biti zadovoljan jer sam u jednom mecu video da ima potencijala bar za kvalifikaciju za OI. Mada to je jos daleko.

Samo mi nije jasno sta ce im onda prica da Srbija moze do trona. Hej,pa malo realnisti zaista nije na odmet. I Grbic i igraci se razmetali velikim izjavama a realno je da nam je i top 6 premija. 

Jesam iznenadjen bodom,USA nam je uvijek tezak protivnik ali da dva puta vodimo i onda onako izgubimo...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

mislim da je Stasa uspela da udje u top 15 u kombinaciji. Ovo je zaista bilo lepo i dobro sp za nju a sad se nadam da ce u top 6 u bolderu.

 

u leadu je samo malo podbacila bilo je realno da udje u 30, ali ok je sve ovo.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da posle Estonije dobijamo novog trenera u kosarci. Ocito da Dordjevic ne zna sta radi vise i ponasa se kao da je ovo njegov tim. Dosta je bilo stvarno. Iako je i dalje sve u nasim rukama zbog pobede Gruzije ovakvim vodjenjem ce i to prokockati.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, dareza said:

Nadam se da posle Estonije dobijamo novog trenera u kosarci. Ocito da Dordjevic ne zna sta radi vise i ponasa se kao da je ovo njegov tim. Dosta je bilo stvarno. Iako je i dalje sve u nasim rukama zbog pobede Gruzije ovakvim vodjenjem ce i to prokockati.

 

Zasićenje. Isto je bilo i sa Dudom pre njega.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...