website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, ChandlerMne said:

Moguce mada ni to ne valja. Opet ce da se desi da nam neko vesla 2 ili cak 3 posade,a nikako nece moci da se dodje do medalje. Gubi se snaga,vesla se dosta trka a ispada da nam je B finale maximum. Nisam siguran da li je moguce ali bih volio da imamo 7 djevojaka. Ili makar 6. Dostanic,Bedec,Relic,Starovic,mozda Moldovanke za K4. A kako ih ukombinovati zaista nisam pametan.

Slicna situacija je u muskom. Imamo K4,K1 1000,K1 200,K 2 200. To su olimpijske?

 

k2 200 nije olimpijska vise i hvala bogu da je tako :d sto manje sprinta to bolje, ta lutrija od discipline me mnogo nervira.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DaniSRB said:

k4 za zene i ja se slazem da ne treba

 

mozda pred SP da probaju, ali Milicu, Mariju i Billjanu rasporediti u preostale 3, a k4 ako ostali uspeju super, ako ne nema veze :d

Neka probaju,sta ih kosta.

Najvece sanse za uspjeh ima Milica. Nju ostaviti u jednosjedu,a sve ostale testirati. Nikako ne bih da Milica trosi snagu na K2 i K4

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dareza said:

Prvo mi nismo Madjarska i Nemacka i nemamo takve trenere koji mogu da osbosobe kajakasa da vesla dosta disciplina. A nista lepo od toga ne moze da bude nego samo steta da primarnu disciplinu zapostavi zbog neke u kojoj ne moze da bude ni blizu medalje. Bolje ici na jednu u kojoj imas vise sanse nego u dve a na kraju ostati bez obe.

 

Ja bih voleo da Tomicevic ide u k1, ali rizik postoji da ostane bez obe medalje. I ne treba se igrati na OI. Na sp da, to i nije toliko bitno.

Da,lagano mogu da ostanu bez medalje. Neka ne diraju djavola.

I sad je bilo moguce da ostanu bez medalje.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nadam se da ce uraditi nesto za k2 zenski, a u k4 strpati Moldovan i neke klinke pa nek se uveslavaju:d A sta je sa Dalmom

Tako je,za K4 se slazem.

Ima dosta godina,pitanje je da li je i aktivna

Mada,K4 sa njom i nije losa ideja.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Ahhaha pa kad se trosila za k4 i k1 500 na OI gde nije imala nikakve sanse:lol:

pa 2016. su joj bile motiv OI

 

sad joj nikakvo ucesce vise nije motiv, samo medalja pretpostavljam, a da li je realno? :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...