website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Koncept u savezu je svakako los. Nece oni da mijenjaju sebe. Vidi sad ovo: Marjanovica izmjestili iz dubl skula koji nije bio los,ok,nije ni ovo lose. Al sta je sa Sljukicem? Svaka sezona nova posada. Pa nismo mi Njemacka kod koje do promjene discipline i posade dolazi zbog osvajanja medalja. Mi ne umijemo da sastavimo posadu koja moze da udje makar u finale EP ako ne sta vise od toga.

 

Pa nisu oni krivi sto je Sljkic od "stakla". Malo malo pa se povredi.

Link to comment
Share on other sites

Šalu na stranu, veslanje je izuzetno skup sport, treba odnekud platiti sve te regate, SK, pripreme i putovanja na same šampionate sveta i Evrope. O opremi da i ne govorim. Ukoliko bi im skresali sredstva samo bi takmičarima bilo gore, ali ne i rukovodstvo. Tužno je što su te klike po našim savezima mnogo iznad politike i vuku moć iz drugih interesnih sfera, gde su izuzetno dobro etablirane, što ih čini zaštićenima poput belih medveda. Teško je u toj situaciji biti pamet. Štagod uradio kajaćeš se :d 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Майкл said:

Šalu na stranu, veslanje je izuzetno skup sport, treba odnekud platiti sve te regate, SK, pripreme i putovanja na same šampionate sveta i Evrope. O opremi da i ne govorim. Ukoliko bi im skresali sredstva samo bi takmičarima bilo gore, ali ne i rukovodstvo. Tužno je što su te klike po našim savezima mnogo iznad politike i vuku moć iz drugih interesnih sfera, gde su izuzetno dobro etablirane, što ih čini zaštićenima poput belih medveda. Teško je u toj situaciji biti pamet. Štagod uradio kajaćeš se :d 

 

pogledaj nase istocne komsije. imaju regatu na Dunavu i nista ne ulazu vise od nas a ne zna se koja im je posada bolja.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dareza said:

 

Pa nisu oni krivi sto je Sljkic od "stakla". Malo malo pa se povredi.

Ok,onda ga ubace u neki cetverac kod koga je manja sansa da se povrijedi. Mada,kako god,ovo je sport gdje je medalja 2016 bila vidjena a 2020 je pitanje da li cemo imati vise od dvije posade sa 0% sanse za medalju. Ko tu ne radi posao kako treba ne znam ali za 4 godine veliki pad. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ChandlerMne said:

Koncept u savezu je svakako los. Nece oni da mijenjaju sebe. Vidi sad ovo: Marjanovica izmjestili iz dubl skula koji nije bio los,ok,nije ni ovo lose. Al sta je sa Sljukicem? Svaka sezona nova posada. Pa nismo mi Njemacka kod koje do promjene discipline i posade dolazi zbog osvajanja medalja. Mi ne umijemo da sastavimo posadu koja moze da udje makar u finale EP ako ne sta vise od toga.

on je nesto bio povredjen, nadam se da nije odustao

 

o savezu smo toliko rekli.............ali posle poslednjih izbora ne treba se vise ni nervirati :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Sjecam se jos SP 1998 u veslanju. Tada su snovane velike bajke o medaljama na OI,o velikom broju posada na OI,o zenskom veslanju. 20 godina kasnije nismo nigdje. Zena skoro da nema, a medalja na OI je van teorije.

Ali strucni kadar je isti :d

 

a taj iz 1998 ti je sad u OKS :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

on je nesto bio povredjen, nadam se da nije odustao

 

o savezu smo toliko rekli.............ali posle poslednjih izbora ne treba se vise ni nervirati :d

Pa u pravu si ;)

Steta,imam neki osjecaj da ce ovaj Vucicev sportski sistem da se urusi bas u Tokiju. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...