website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Listam kanale na tv onako mahinalno i naletim na Vucica na RTS1. Rece da je nas nacionalni interes da Srbija bude domacin svetskog prvenstva u kosarci, da je Vlada na predlog KSS uputila zvanicnu kandidaturu u Fibu i da ce platiti koliko treba da se dobije ta organizacija. Rece i da ce se u tom slucaju graditi nove arene u Nisu i Novom Sadu i verovatno u Kragujevcu. Takodje je rekao i da ce Srbija lobirati za Budimpestu za LOI 2024

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, NikolaB said:

Listam kanale na tv onako mahinalno i naletim na Vucica na RTS1. Rece da je nas nacionalni interes da Srbija bude domacin svetskog prvenstva u kosarci, da je Vlada na predlog KSS uputila zvanicnu kandidaturu u Fibu i da ce platiti koliko treba da se dobije ta organizacija. Rece i da ce se u tom slucaju graditi nove arene u Nisu i Novom Sadu i verovatno u Kragujevcu. Takodje je rekao i da ce Srbija lobirati za Budimpestu za LOI 2024

Samo njega da se otarasimo pa ne moramo nista da dobijemo:lol: Djilas je pricao i o EP zajedno sa Slovenijom gde bi se zavrsnica turnira igrala u BG-u, samo da Djilas ostane na celu KSS bolje mu ide to nego politika:afro:

Link to comment
Share on other sites

Ja generalno ne pratim politiku pa se ne zamlaćujem istom, ali ako je obećao da će da plati onda neka plati. A zaista bi mnogo značilo da se naprave nove dvorane u pomenutim gradovima. Spens je propao, ali totalno, i grad poput Novog Sada zaslužuje jednu modernu i multifunkcionalnu arenu 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikolaB said:

Ja generalno ne pratim politiku pa se ne zamlaćujem istom, ali ako je obećao da će da plati onda neka plati. A zaista bi mnogo značilo da se naprave nove dvorane u pomenutim gradovima. Spens je propao, ali totalno, i grad poput Novog Sada zaslužuje jednu modernu i multifunkcionalnu arenu 

Bolje sto ne pratis!! I meni je drago ako stvarno ispune ta obecanja, takodje potrebna je bar jos jedna atletska dvorana i zatvoren bazen u pojedinim gradovima ali od toga verujem nece biti nista ali konacno dobijamo atletski stadion!!! Takodje bazen koji je dobila Vrnjacka Banja navodno a ja ga nigde jos nisam video trebalo je da dobije neki drugi grad po meni jer Banja ima i OI bazen i zatvoren bazen a nema ni normalan plivacki ni vaterpolo klub ali ajde!!!

Link to comment
Share on other sites

On 17.9.2016. at 23:28, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam, ja verujem da Viktor moze da ga povuce.. Viktor je siguran ali mislim da ce se naci jos neko, ne verujem da ce se Dobrev zadovoljiti samo sa Viktorom na OI!!

Neće se zadovoljiti sigurno al je kvalitet i te kako upitan.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Samo njega da se otarasimo pa ne moramo nista da dobijemo:lol: Djilas je pricao i o EP zajedno sa Slovenijom gde bi se zavrsnica turnira igrala u BG-u, samo da Djilas ostane na celu KSS bolje mu ide to nego politika:afro:

 

Hoćeš da se vrate DOS-ovci i vremena kada su naši paraolimpijci iznajmiljivali opremu i puške? :lol: Možda nije puno uradio u globalu, ali za sport ponajviše.

Link to comment
Share on other sites

Sledece godine u Srbiji:

 

EP u atletici (dvorana)

EP u rvanju

EP u kajaku za u23 i za juniore

EP za vaterpolo za juniorke (nisam siguran za juniore?)

onda imamo SK u kajaku

 

Valjalo bi posetiti bar nesto :d A? :p

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...