website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

21 hours ago, ChandlerMne said:

Olga Danilovic u finalu ITF turnira. Konacno neki znak zivota od nje. Mada je zaista pala na niske grane. 

Nadam se da je ovo novi pocetak.

 

Pa nije pala na niske grane, takvi turniri su njen nivo, WTA titula je, ispostavilo se, bilo ogromno odskakanje i posle toga nije bila ni blizu tom nivou. Ovo je bila jedina razumna odluka.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

Pa nije pala na niske grane, takvi turniri su njen nivo, WTA titula je, ispostavilo se, bilo ogromno odskakanje i posle toga nije bila ni blizu tom nivou. Ovo je bila jedina razumna odluka.

Posle Moskve se govorilo o 1 mjestu, doceku ispred Skupstine... a sada igra protiv takmicarki na nivou 300te pozicije. Da,ovo jeste njen nivo, makar za sada. Mozda je uspjeh dosao prerano. 

Inace, Milos skoro izvjesno propusta SP. Bez obzira na formu, veliki je hendikep igrati bez njega.

Link to comment
Share on other sites

Mozda jos jedna slika koja upotpunjuje ionako hororicno stanje u VSS.

Sada se odrzavalo SP za juniore. Posaljemo JEDAN JEDINI sastav, i to 4ac. Kapiram mozda da im je skupo i sve jer je SP u Tokiju. E sad, kad i njih salju, pomislih ja, mora da vrijede. Elem, u kvalifikacijama zavrse ubjedljivo zadnji, a na kraju zavrsise 8i od 10 ekipa. Mislim, sta reci...

Link to comment
Share on other sites

Ma meni je mirisalo na ovo jos i pre pocetka priprema. Nekako sam osecao da on nece biti spreman za SP.

Ja Teodosica obozavam, on mi je bez dileme omiljeni igrac, i falice nam, ali sa druge strane, on god dana nije igrao ozbiljno kosarku i stvarno se to bas vidi. Nazalost sam je kriv za to.

Link to comment
Share on other sites

Negdje krajem prosle godine sam pricao o Teovoj formi. Ni tada nije slutilo na bilo sta dobro. To se sada i potvrdjuje. Covjek se bukvalno sam povrijedio, bez kontakta, bez udarca. Do tog momenta nevidljiv. Ozbiljne meceve nije imao jako dugo, nema ni kondiciju, ni brzinu. I sve da nije doslo do ovoga, sigurno formu nd bi znacajno podigao do 31og. Njegovo vrijeme je nazalost proslo. Sam je kriv jednim dijelom jer NBA nije za njega. Samo ga je nazalost unazadila. Ipak, on je sam zasluzan za skoro svaki nas uspjeh. Od trojke protiv Spanije pa na dalje. Nije zasluzio da ovako podje. Nadam se da ce se stanje popraviti do sledece godine i da ce moci da igra ( ako Bog da) u Tokiju.

Ovaj hendikep moze da bude jako ozbiljan. Micic i Jovic uz Bogdana i Jokica ce morati da povuku kreaciju igre. Ipak, i pored dobrih sezona ni Stefan ni Vasa nisu Milosev kalibar. Kako dare kaze, ovo je gigantska sansa za obojicu, da pokazu svo svoje umijece. 

Jos jedan igrac otpada i to je to. Ukoliko nas povrede zaobidju. A to ce biti bas tesko racunajuci da cemo imati poprilican broj utakmica do pocetka SP. Na fizio timu je da ih sve sacuva. 

Ovaj tim i dalje ima potencijala. Ukoliko se uigraju moze ovo dobro da se zavrsi. Okosnica tima su Jokic, Bogdan,Bjelica, a nadam se da ce i svi ostali dati sve od sebe.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChandlerMne said:

Posle Moskve se govorilo o 1 mjestu, doceku ispred Skupstine... a sada igra protiv takmicarki na nivou 300te pozicije. Da,ovo jeste njen nivo, makar za sada. Mozda je uspjeh dosao prerano. 

Inace, Milos skoro izvjesno propusta SP. Bez obzira na formu, veliki je hendikep igrati bez njega.

 

Pa nisu baš oko 300-tog mesta, ali dobro, pobedila je Korpač, koja je dobra šljakašica, verovatno je u finalu bila previše nervozna protiv Has, nemoguće da bi s takvom igrom pobedila Tamaru, no dobro, bitno je da više ne gubi na startu turnira.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...