website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Novi selektor je Jovica Cvetkovic

 

- Бићу отворен. Спомињало се пуно имена од Врањеша, Каденаса, Пастора, Гонзалеса, Вујовића, Цветковића. Довођење странца у овом моменту је немогућа мисија, јер се ни са ким није разговарало. Вујовић има уговор са Словенијом који ће продужити до 2020. Од младих не бих волео да некога уведемо да изгори у три дана, као што је то било са Владаном Матићем.

Ђурковић је имао и јасан став по питању решења за почетак квалификација:

- Моје мишљење је да би Јовица Цветковић могао да окупи екипу и мотивише у кратком периоду. Он је већину ових играча увео у репрезентацију. То је по мени најбоље могуће решење. Нисмо преговарали тако да не знам да ли би пристао на В.Д статус. Последњих дана причао сам са репрезентативцима и велика већина би се одазвала позиву - закључио је Ђурковић.

Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2016 at 18:28, DaniSRB said:

Novi selektor je Jovica Cvetkovic

 

- Бићу отворен. Спомињало се пуно имена од Врањеша, Каденаса, Пастора, Гонзалеса, Вујовића, Цветковића. Довођење странца у овом моменту је немогућа мисија, јер се ни са ким није разговарало. Вујовић има уговор са Словенијом који ће продужити до 2020. Од младих не бих волео да некога уведемо да изгори у три дана, као што је то било са Владаном Матићем.

Ђурковић је имао и јасан став по питању решења за почетак квалификација:

- Моје мишљење је да би Јовица Цветковић могао да окупи екипу и мотивише у кратком периоду. Он је већину ових играча увео у репрезентацију. То је по мени најбоље могуће решење. Нисмо преговарали тако да не знам да ли би пристао на В.Д статус. Последњих дана причао сам са репрезентативцима и велика већина би се одазвала позиву - закључио је Ђурковић.

 

Ako ništa bar će se ubrzati igra, videćemo da li će to doneti rezultate, gore od Perića skoro da je nemoguće :d 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Майкл said:

 

Ako ništa bar će se ubrzati igra, videćemo da li će to doneti rezultate, gore od Perića skoro da je nemoguće :d 

Cvetkovica hvale svi kao strucnjaka i nekog ko moze da ubrza i modernizuje igru nasih rukometasa, mada ne znam koliko moze da postigne za prve dve utakmice koje su vec pocetkom novembra!!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Майкл said:

Inače, Zoki i većina devojaka nastavljaju da lome svako u svojim klubovima, koliko je Volero jači otkako je Zoki došao na mesto trenera :d 

Tijana je neverovatna. Devojka osvaja preko 25 poena bez vecih muka. Mi nismo ni svesni koliko zapravo ona moze. Ona skoro da nije ni igrala prosle sezone u Turskoj. A sada je njoj jedna Neslihan zamena. A i nije tesko kad ima Maju za tehnicara tamo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...