website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

49 minutes ago, SerbianSport said:

Hvala! I hvala na odgovoru :)

 

Koliko vidim na Wikipediji, smanjen je broj neophodnih nastupa, tj. ''nominacija za tim'' izmedju dva olimpijska ciklusa sa tri na dva, ne znam da li su jos nesto menjali.

Da, to je dio tih novijih pravila.

Sjecam se da su pokusavali da za nekog od njih iz top 10 nadju nacin da nastupi na OI, da zaobidju to pravilo. E sad, ne znam kako to u praksi izgleda. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Sinancevic 21.88 u Dohi i potvrdjen LR, imao je prvi rezultat ali je zavrsio kao treci ne znam kako! Inace u poslednjoj seriji je bacio 22 ali je imao prestup

Ovo cisto da demantuje ljude koji tvrde da je kao Dragan ili Asmir.

Ovo su vec ozbiljne daljine. Toliko ozbiljne da ocekujem finale na OI. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Ovo cisto da demantuje ljude koji tvrde da je kao Dragan ili Asmir.

Ovo su vec ozbiljne daljine. Toliko ozbiljne da ocekujem finale na OI. 

Ne znam ko to tvrdi, on ima daljine vredne paznje na vecim takmicenjima a ne kao pomenuti na seoskim vasarima! Ja od njega iskreno ocekujem daljinu preko 22 na OI:fingers:

Milica Gardasevic 6.59 juce, to je vraca u borbu za OI ali to nije dovoljno!

 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj mali što baca kladivo zaboravih prezime Trunić ili tako nešto je bacio juče treći rezultat sezone u svom uzrastu takodje. Ivana 6,82 u prvom skoku u Kalitei, što je takodje ok za ovaj deo priprema. 

 

A Sinančević je treći jer se ne gleda valjda najbolji rezultat nego svih 6 serija.. 

Link to comment
Share on other sites

Za dijamantsku ligu ove godine je sledece pravilo. Prvih 5 serija su kvalifikacije za top 3. E zadnja sesta serija je super finale, i svi rezultati se ponistavaju,samo se racuna ta zadnja finalna serija. Super finale. Kao neki eksperiment, ali glup.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nenad said:

Ovaj mali što baca kladivo zaboravih prezime Trunić ili tako nešto je bacio juče treći rezultat sezone u svom uzrastu takodje. Ivana 6,82 u prvom skoku u Kalitei, što je takodje ok za ovaj deo priprema. 

 

A Sinančević je treći jer se ne gleda valjda najbolji rezultat nego svih 6 serija.. 

Stranic, konacno neko u disciplini koja nam stagnira vec duze!

Inace Elzan vise nije u kvoti, sta se desava sa njim, imao je operaciju neku , slepog creva ili cega vec i posle toga nista, bas steta sto ce na kraju najverovatnije propustiti OI

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znam ko to tvrdi, on ima daljine vredne paznje na vecim takmicenjima a ne kao pomenuti na seoskim vasarima! Ja od njega iskreno ocekujem daljinu preko 22 na OI:fingers:

Milica Gardasevic 6.59 juce, to je vraca u borbu za OI ali to nije dovoljno!

 

Evo na sajtu B92, Mondo, koliko hoces takvih izjava.

Ocekujem i ja da ide preko 22. To su daljine za blizu medalje. Prije 10 god bi bilo dovoljno za medalju ali sada dosta momaka baca blizu 22.40

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...