website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, DaniSRB said:

 

1992. se nije moglo ni ocekivati previse, ali ostale da

Upravo to. :yes Recimo za London se pričalo par medalja u tenisu, Čavić, odbojkaši (ce), još tada kajak. A dobro se sjećaš šta se dešavalo. Samo po sebi i nije potrebno da osvajaju medalje ali kad uporediš kvalifikaciona vremena i postignute rezultate sve ti bude jasno.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ChandlerMne said:

Upravo to. :yes Recimo za London se pričalo par medalja u tenisu, Čavić, odbojkaši (ce), još tada kajak. A dobro se sjećaš šta se dešavalo. Samo po sebi i nije potrebno da osvajaju medalje ali kad uporediš kvalifikaciona vremena i postignute rezultate sve ti bude jasno.

ili smo mi bili jednostavno nerealni :d

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, ChandlerMne said:

Već se nešto diskutovalo o šansama i one su nepostojeće. A do kvote je prelako doći. Pogotovu u Laseru. Ali ako u Laser Standard učestvuje 200 takmičara sigurno je da će naši biti između 180 i 200tog. Dosta puta su diskvalifikovani zbog tehničkh grešaka, početničkih u stvari. Nemaju baš nikakvu tehniku za jedrenje.

U Srbiji ima loš par klasa, mada se najviše vježba neolimpijski Optimist. Postoje Fin, 470 i u zadnje vrijeme RS:X. Naši pokušaji su na nivou totalnog amaterizma. Za London smo imali koliko toliko žive šanse, a za Rio ni toliko. Pogledaj nešto o Danyju Stanišiću i Milici Dukić i prije svega o Luki Tošiću.

Šanse za streličarstvo su jako male, treba obratiti pažnju na dvojicu Luka, Popovića i Grozdanovića. Ovaj prvi je dosta napredovao, PB se približava evropskom prosjeku.

 

Pa jedrenje na pratim ali vidim da nije bas toliko tesko da se kval., cudi me da nema neko iz dijaspore ko se bavi jedrenjem:mumble:A za strelicarstvo znam da se Luka Popovic dosta popravio zato i kazem da bi bilo lepo da imamo nekoga u strelicarstvu jer je i zanimljiv sport za gledanje:d

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, ChandlerMne said:

Upravo to. :yes Recimo za London se pričalo par medalja u tenisu, Čavić, odbojkaši (ce), još tada kajak. A dobro se sjećaš šta se dešavalo. Samo po sebi i nije potrebno da osvajaju medalje ali kad uporediš kvalifikaciona vremena i postignute rezultate sve ti bude jasno.

 

Vec sam jednom rekao na starom forumu, nikada bolji tim za OI nismo imali... Mediji pricaju price kakve njima odgovaraju, u Londonu su bile realne 4 medalje s' tim sto sam se ja nadao da ce i Djokovic i Zorana uzeti jednu ali se nisam nadao da Milica i Ivana mogu do medalje..;) Ko se nadao da cemo uzeti tada medalju u kajaku isto je kao da se nada sada da cemo uzeti u Judo-u, imamo Kukolja ali mislim da jos uvek ne mozemo tu do medalje...;) Tim odbojkasica u Londonu je bio u totalnom rasulu a sada imamo pravi tim koji je jedinstven na terenu sto je bitno za uspeh:yes Jedino su mi trenutno zakazali atleticari posto cekaju zadnji trenutak da ostvare norme ali ok, ostvarice jos neko valjda:fingers:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

 

Vec sam jednom rekao na starom forumu, nikada bolji tim za OI nismo imali... Mediji pricaju price kakve njima odgovaraju, u Londonu su bile realne 4 medalje s' tim sto sam se ja nadao da ce i Djokovic i Zorana uzeti jednu ali se nisam nadao da Milica i Ivana mogu do medalje..;) Ko se nadao da cemo uzeti tada medalju u kajaku isto je kao da se nada sada da cemo uzeti u Judo-u, imamo Kukolja ali mislim da jos uvek ne mozemo tu do medalje...;) Tim odbojkasica u Londonu je bio u totalnom rasulu a sada imamo pravi tim koji je jedinstven na terenu sto je bitno za uspeh:yes Jedino su mi trenutno zakazali atleticari posto cekaju zadnji trenutak da ostvare norme ali ok, ostvarice jos neko valjda:fingers:

 

Sa stanovišta atletike je bitnije pratiti Ivanine rezultate, jer je medalja u atletici baš velika stvar, istorijska stvar. Od ostalih bih voleo da se Dudaš kvalifikuje jer je desetoboj kraljevska disciplina i super je za praćenje, a i Bekrić jer je dobar momak. Ovo ostalo me previše i ne zanima, ništa se tu specijalno ne može očekivati. Za mene je kvalitet uvek ispred kvantiteta i potpuno podržavam ovu odluku da se samo sa A standardima ide i da se odbijaju pozivnice.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

 

Sa stanovišta atletike je bitnije pratiti Ivanine rezultate, jer je medalja u atletici baš velika stvar, istorijska stvar. Od ostalih bih voleo da se Dudaš kvalifikuje jer je desetoboj kraljevska disciplina i super je za praćenje, a i Bekrić jer je dobar momak. Ovo ostalo me previše i ne zanima, ništa se tu specijalno ne može očekivati. Za mene je kvalitet uvek ispred kvantiteta i potpuno podržavam ovu odluku da se samo sa A standardima ide i da se odbijaju pozivnice.

i Jelaca 

 

sto se plivanja tice Miroslava je npr u Londonu na 100m imala vreme kao plivacica iz Americke Samoe :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

i Jelaca 

 

sto se plivanja tice Miroslava je npr u Londonu na 100m imala vreme kao plivacica iz Americke Samoe :d

 

Misliš Mirković :) Da, nju sam zaboravio.

 

Ovo drugo, to je to, ništa mi neće biti olimpijske igre lepše ako Minja opet bude 40.a od 44. samo kako bi se kurčili da imamo 10 sportista više nego što bi inače imali :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

 

Misliš Mirković :) Da, nju sam zaboravio.

 

Ovo drugo, to je to, ništa mi neće biti olimpijske igre lepše ako Minja opet bude 40.a od 44. samo kako bi se kurčili da imamo 10 sportista više nego što bi inače imali :)

Da :d

 

haha...ali i to je vazno za neke buduce rekorde :d

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nenad said:

 

Sa stanovišta atletike je bitnije pratiti Ivanine rezultate, jer je medalja u atletici baš velika stvar, istorijska stvar. Od ostalih bih voleo da se Dudaš kvalifikuje jer je desetoboj kraljevska disciplina i super je za praćenje, a i Bekrić jer je dobar momak. Ovo ostalo me previše i ne zanima, ništa se tu specijalno ne može očekivati. Za mene je kvalitet uvek ispred kvantiteta i potpuno podržavam ovu odluku da se samo sa A standardima ide i da se odbijaju pozivnice.

To i ja kazem kvalitet je uvek bolji u odnosu na kvantitet..:yes Sta ce nam rukometasi i rukometasice u Riu kada ne mogu trenutno ni grupu da prodju, zao mi je za odbojkase ali moramo da prihvatimo da trenutno nemamo dobar tim nadam se da ce Grbic da uradi nesto za Tokio, meni je jedino zao sto se Milos Gladovic nije kval ali ok, neka se pripremi bolje za Tokio i neka prikuplja bodove;) Sto se atletike tice, Jelaca, Dudas i Emir su ja mislim sigurni, ne znam sta je sa Anom Subotic:d Takodje bih voleo da se kval, i Vedran, Ristic, Salaski i Raovic ali i ako se ne kval. nije bitno, bitno je jedino da je IVANA SPANOVIC tu:yes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...