website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, DaniSRB said:

jeste Raduljica katastrofa, a Teodosic jos gori

 

ne samo da ce nam Bjelica trebati nego ce morati i Marjanovica zvati.....Stimac je ok decko, ali za reprezentaciju jos treba

 

a na cetvorci smo uzas

 

Simonovic je takodje beskoristan

 

Nema šanse da vodi Marjanovića. To je gotova priča.

 

Što se Simonovića tiče on može imati ok ulogu ako se nje pridržava, da šutne trojku kad je sam i da utrči uz liniju u tome je dobar. Kad počne da izmišlja toplu vodu onda ne valja kao protiv Portorika kad je pokušavao neke pasove iza leđa ili šutirao u petoj sekundi napada pa popio klupu, nije on Teo ili Bogdan, mora da bude svestan svoje uloge. Nažalost ovo je iznuđeni tim, nama fali Bjelica like the desert needs the rain i fali nam centar koji je rim protector. Pošto Marjanović nije bio raspoložen mi takvog jednostavno nemamo a da ne naturalizujemo, nama treba igrač tipa Hajnsa iz CSKA ili Danstona recimo, neko ko će da napravi blok, zakuca kad ga Teo spoji sa košem a zatvori reket i kontroliše skok u odbrani. To kad bi imali plus Bjelicu zdravog, mi bi uzeli medalju to potpisujem. Bili bi jednaki Špancima u najmanju ruku i bolji od Francuza. Ali jebiga.

Link to comment
Share on other sites

Bravo za Dudaša:champion::clap: Tamara fenomenalna u PF, držim palčeve za novi NR u finalu i možda neku medalju:fingers: 

Deluje mi kao da se naša atletika diže iz pepela i biće tu dosta kandidata za OI u Tokiu pored Ivane, Emira, Dudaša, Amele, Ristića, Tatjane, Raovića(nadam se da će da se oporavi i krene da napreduje), Vedrana, Anića, Salaški i Marije Vučenović, biće tu i Elzan, Tamara Mićević, Katarina Sekulić, sestre Grujić, Milica Emini, Gardašević, Kamaši i Dina Ćosić, Jasmin Halili, ima nekoliko mladih kuglaša koji bacaju oko 19m(nije pohvalno ali mogu da napreduju), Kijanović, Đorđe Mijailović, Strahinja Jovančević i još nekoliko njih koji mogu da napreduju i u koje treba da se ulaže:d Mislim da u Tokiu možemo da imamo oko 15 dobrih atletičara a možda i neki više a pritom ne računam braću Filipović:lol:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Bravo za Dudaša:champion::clap: Tamara fenomenalna u PF, držim palčeve za novi NR u finalu i možda neku medalju:fingers: 

Deluje mi kao da se naša atletika diže iz pepela i biće tu dosta kandidata za OI u Tokiu pored Ivane, Emira, Dudaša, Amele, Ristića, Tatjane, Raovića(nadam se da će da se oporavi i krene da napreduje), Vedrana, Anića, Salaški i Marije Vučenović, biće tu i Elzan, Tamara Mićević, Katarina Sekulić, sestre Grujić, Milica Emini, Gardašević, Kamaši i Dina Ćosić, Jasmin Halili, ima nekoliko mladih kuglaša koji bacaju oko 19m(nije pohvalno ali mogu da napreduju), Kijanović, Đorđe Mijailović, Strahinja Jovančević i još nekoliko njih koji mogu da napreduju i u koje treba da se ulaže:d Mislim da u Tokiu možemo da imamo oko 15 dobrih atletičara a možda i neki više a pritom ne računam braću Filipović:lol:

Nije Kamaši, Vec je Kamasi. Njen brat je Fedja, Dudasov trener :d

Link to comment
Share on other sites

Quote

 Sada ne želim ništa da pričam, a imala bih mnogo toga da kažem. Najbitnije je da se ekipa na miru sprema za Rio, i da tamo na najbolji načiin predstavlja našu zemlju. Tek kada završe takmičenje, sve ću reći – kratko je za „Novosti“ izjavila Jasna Šekarić, koja je 2008. u Pekingu nosila srpsku zastavu na otvaranju Igara.

Jasna je pukla:roflmao:a nije imala ništa da izjavi kada je 2012 upala na mesto Grgića:dSve pohvale za njenu karijeru ali mora da se pomiri sa činjenicom da joj mesto nije bilo u Riu;)

Link to comment
Share on other sites

 

19 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Jasna je pukla:roflmao:a nije imala ništa da izjavi kada je 2012 upala na mesto Grgića:dSve pohvale za njenu karijeru ali mora da se pomiri sa činjenicom da joj mesto nije bilo u Riu;)

 

Neka se ponudi da bude trener i savetnik, pa može u Rio, što da ne :lol: 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Майкл said:

 

 

Neka se ponudi da bude trener i savetnik, pa može u Rio, što da ne :lol: 

A novinari koji ne znaju da objave da je Tamaš osvojio tri bronzane medalje na SP za juniore pišu kako je javnost zgrožena ovom odlukom, zgrožen je samo onaj ko nije pratio ovaj sport i ko ne zna da su trenutno Jasnini rezultati na nivou amaterizma:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...