website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, NikolaB said:

Ali bitno da su mnogi igrači već nakon te pobede u Poljskoj po medijima osuli paljbu jer je nedopustivo da tu utakmicu niko nije prenosio, kako se prema njima država ponaša kao prema vanbračnoj deci i bla bla. 

nauceni na pogresno od malih nogu

 

dzabe im trener govori da idu u kontra napad....onaj ko primi loptu stane odmah i tako svaki napad

Link to comment
Share on other sites

Na ovom mecu se videlo da je vecina njih samo fizicki bila tu. Izgleda da je vecina njih "ostala" u Poljskoj. Jbg, tako ne sme. A i mislim da su mediji malo preterali sa svom tom euforijom. Stvarno je bilo bombasticnih naslova. A pazi sad sa ovim porazom se sve zakomplikovalo. Sad moramo da dobijemo sve do kraja ako hocemo u top 2.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, dareza said:

Ovo je odlican rezultat, ne znam kada smo zadnji put osvojili medalju u macevanju a narocito 2...:yes :clap:Samo da se ne pogube na seniorskim takmicenjima, mislim da smo imali i pre neke juniore koji su ulazili u prvih 10-8 na nekim takmicenjima ali na seniorskim ih kasnije nije bilo nigde, ispravi me ako gresim!:dunno:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ovo je odlican rezultat, ne znam kada smo zadnji put osvojili medalju u macevanju a narocito 2...:yes :clap:Samo da se ne pogube na seniorskim takmicenjima, mislim da smo imali i pre neke juniore koji su ulazili u prvih 10-8 na nekim takmicenjima ali na seniorskim ih kasnije nije bilo nigde, ispravi me ako gresim!:dunno:

talenata uvek imamo, ali ne bas i trenera

 

Veljko u Rusiji trenira

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DaniSRB said:

talenata uvek imamo, ali ne bas i trenera

 

Veljko u Rusiji trenira

Nisam znao, e to je vec nesto, mada vidim na njihovom zvanicnom sajtu da da imamo novog predsednika saveza i da su jos neki dobri rezultati ostvareni ovih dana! Ovo uliva neku nadu:d:pope:

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nisam znao, e to je vec nesto, mada vidim na njihovom zvanicnom sajtu da da imamo novog predsednika saveza i da su jos neki dobri rezultati ostvareni ovih dana! Ovo uliva neku nadu:d:pope:

mislim da je stari predsednik umro

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...