website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, DaniSRB said:

Meni je iskreno svejedno :d

 

Ma nije ni meni bitno, nego sam se iznenadio. Više me interesuje ovo danas oko Rusa. Čak i ako mi bi profitirali i ako imaju sav razlog koji im treba da ih suspenduju meni ipak nije to to OI bez takve superpower.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nenad said:

 

Ma nije ni meni bitno, nego sam se iznenadio. Više me interesuje ovo danas oko Rusa. Čak i ako mi bi profitirali i ako imaju sav razlog koji im treba da ih suspenduju meni ipak nije to to OI bez takve superpower.

ili ce ih pustiti ali mislim da ce im oduzeti jos neki sport gde su na crnoj listi tipa dizanje tegova.....ili ne idu

 

sve zavisi sad koliki su pritisci i sta MOK misli o posledicama

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

ili ce ih pustiti ali mislim da ce im oduzeti jos neki sport gde su na crnoj listi tipa dizanje tegova.....ili ne idu

 

sve zavisi sad koliki su pritisci i sta MOK misli o posledicama

 

Čitao sam danas da su federacije uglavnom protiv zabrane, među njima i odbojkaška

Link to comment
Share on other sites

Baš lepo što će Ivana da nosi zastavu ali ne razumem zašto je porede sa starletama i drugim da nazovem GOVN***:mad:

Po meni je devojka prelepa i uradila je nešto što ta govn*  nikada neće a to je da osvoje OI medalju i postanu uzor mladima:yes

I konačno jedan dobar tekst iz BLICA, da malo neko obrati pažnju i na njih http://sport.blic.rs/ostali-sportovi/atletika/milos-i-nebojsa-iz-kolica-do-medalja-dvojica-uzicana-na-putu-od-tragedije-do-sportske/8zeqhwj :yes

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Baš lepo što će Ivana da nosi zastavu ali ne razumem zašto je porede sa starletama i drugim da nazovem GOVN***:mad:

Po meni je devojka prelepa i uradila je nešto što ta govn*  nikada neće a to je da osvoje OI medalju i postanu uzor mladima:yes

I konačno jedan dobar tekst iz BLICA, da malo neko obrati pažnju i na njih http://sport.blic.rs/ostali-sportovi/atletika/milos-i-nebojsa-iz-kolica-do-medalja-dvojica-uzicana-na-putu-od-tragedije-do-sportske/8zeqhwj :yes

ja nigde ne mogu da nadjem koliko sportista imamo

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

ja nigde ne mogu da nadjem koliko sportista imamo

Pa nigde i nema pošto kao što sam rekao niko ne obraća pažnju na njih, znam da imamo 4 u stonom tenisu, 5 u streljaštvu a za atletiku i ostalo ne znam, ne znam kako idu kval u atletici za POI:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...