website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, Майкл said:

 

Ljudi veruju da Karolina i Rafa neće igrati :lol:  

Karolina i Rafa mogu samo uz pozivnicu nikako drugacije, ako odobre njima iako nemaju dovoljan br nastupa u fed i davis cup-u morace svima:yes Mislim da su pravila ista za sve, bar ja tako mislim;)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Karolina i Rafa mogu samo uz pozivnicu nikako drugacije, ako odobre njima iako nemaju dovoljan br nastupa u fed i davis cup-u morace svima:yes Mislim da su pravila ista za sve, bar ja tako mislim;)

Rafa je GS sampion i on ima pravo ucesca na OI.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dareza said:

Rafa je GS sampion i on ima pravo ucesca na OI.

GS sampioni koji ne ispunjavaju uslov ili koji se nisu kval preko rang liste mogu jedino preko pozivnice!!! Ja bih voleo da vidim Rafu u Riu ali ako njemu odobre onda bi trebali svima;)

Link to comment
Share on other sites

Шпанци са Рафом имају 12 играча у сто, тако да ако и прође којим чудом преко листе отпашће неки од већ квалификованих, а то мз дође на исто. На сајту Грузијског олимпијског комитета стоји да је Басилашвили сигуран учесник на основу пласмана на олумпијској листи. А он је 101, а између њега и Филипа су два Шпанца

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

GS sampioni koji ne ispunjavaju uslov ili koji se nisu kval preko rang liste mogu jedino preko pozivnice!!! Ja bih voleo da vidim Rafu u Riu ali ako njemu odobre onda bi trebali svima;)

 

Za GS šampione je dovoljno da su u top 200 i da traže da zbog konkurencije/povrede nisu mogli da igraju FC/DC :lol: I onda su u ITF-ovim rukama.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NikolaB said:

Шпанци са Рафом имају 12 играча у сто, тако да ако и прође којим чудом преко листе отпашће неки од већ квалификованих, а то мз дође на исто. На сајту Грузијског олимпијског комитета стоји да је Басилашвили сигуран учесник на основу пласмана на олумпијској листи. А он је 101, а између њега и Филипа су два Шпанца

 

Lista se pravi na osnovu prijavljenih kandidata. :d 

Link to comment
Share on other sites

To bi bilo to.

 

Za razliku od Viktora, Dušan Lajović neće moći da se nađe u Riju, ali se nada da će za četiri godine situacija biti povoljnija.

“Nisam upao na prvoj listi i onda sam na osnovu toga pravio plan, nisam znao hoće li neki igrači otkazati ili ne. Isplanirao sam da igram Dejvis kup i nisam mogao da promenim plan kada su se desili otkazi. Žao mi je jer sam se nadao da ću upasti na prvoj listi, ali ne treba da se kajem, nadam se da ću za četiri godine imati bolji rang i da ću biti u boljoj poziciji“, rekao je Lajović.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...