website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Ali iskreno mi je zao Rodica. Obavio je neverovatan posao sa odabirom takmicara za takmicenja i sto je sto bolje ima mnogo kajakasa i kajakasica koji ce bez problema zameniti trenutne u buducnosti.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DaniSRB said:

Tamara Salaski obezbedila vizu za Rio novim drzavnim rekordom na 400m sa rezultatom - 51.89s! Bravo, cestitamo! :clap:

:clap::clap::clap: Ocekivao sam da se plasira ali nisam ocekivao odmah ispod 52s:bowdown: Ovo je odlicno vreme za EP:yes

Kad bi se plasirao jos 1-2 atleticara ja bih bio prezadovoljan:d

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dareza said:

Ali iskreno mi je zao Rodica. Obavio je neverovatan posao sa odabirom takmicara za takmicenja i sto je sto bolje ima mnogo kajakasa i kajakasica koji ce bez problema zameniti trenutne u buducnosti.

Ako je bio on problem meni ga nije zao, sta moze da bude problem da mu ne odg cetverac na OI:wall: Mislim da imamo dobre mlade i za kajak i za kanu, mada i trenutna postava nije mnogo stara:d

Link to comment
Share on other sites

Tesko ce Tipsi u Rio i da ga pozovu, jer mogu maksimalno cetvorica po polu. Jedino da Zimonjic izvisi. Objektivno, Ziki je beskoristan. Vlasnik norme je NOK tako da bi mogli ladno da odjebu Nenada, ali verovatno nece. Ipak je to ista ekipa i postoji neka hijerarhija.

 

Ja da se pitam, otkacio bih ili Anu ili Jelenu, a njihovu normu bih dao Jorovicki, da je uparimo sa Alex. U singlu smo ionako bez sansi.

 

Novaka van singla, jedino bih sa Krunickom upario. Ostalo je samo gubljenje energije.

 

Znaci, Rodic je taj o cijoj se sujeti pisalo. Nema potrebe da 4sed ne ucestvuje, kad imaju normu. Koji li su mu ti privatni razlozi, sujeta ili nesto drugo? :mumble:

Edited by Tyronn Lue
Link to comment
Share on other sites

On 6/9/2016 at 18:28, dareza said:

Ali iskreno mi je zao Rodica. Obavio je neverovatan posao sa odabirom takmicara za takmicenja i sto je sto bolje ima mnogo kajakasa i kajakasica koji ce bez problema zameniti trenutne u buducnosti.

4 za singl 

 

ne moze nikog da otkacis norma ide na takmicara, ne na savez

 

ne pise nigde da je Rodic bio problem 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...