website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, DaniSRB said:

Ne verujem da bi trosila snagu u nekoj posadi gde ima male sanse za medalju :d

Ali jedino u dvojcu ili cetvercu ima sanse za medalju.

Mada mislim da js za K4 prosao voz svakako. 

Napravili smo istu gresku kao ranije. Oni prave posadu od djevojaka iz jednisjeda i K2. A to je ad hoc. Nema sanse ni za A finale bez bas dosta trka zajedno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Ali jedino u dvojcu ili cetvercu ima sanse za medalju.

Mada mislim da js za K4 prosao voz svakako. 

Napravili smo istu gresku kao ranije. Oni prave posadu od djevojaka iz jednisjeda i K2. A to je ad hoc. Nema sanse ni za A finale bez bas dosta trka zajedno.

ja mislim da je i ovde manje nego u nekom jednosedu :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Ali jedino u dvojcu ili cetvercu ima sanse za medalju.

Mada mislim da js za K4 prosao voz svakako. 

Napravili smo istu gresku kao ranije. Oni prave posadu od djevojaka iz jednisjeda i K2. A to je ad hoc. Nema sanse ni za A finale bez bas dosta trka zajedno.

Pi nemamo neku veliku bazu da mozemo da biramo, imamo trenutno 3 dobre kajakasice i 3 solidne plus Dalma!! 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

ja mislim da je i ovde manje nego u nekom jednosedu :d

Posle 35 jednosjedi su slabiji. Uglavnom se uguraju u vece posade. Ako cilja dobar rezultat nema sanse u K1 ili K2. Naprosto je stara,36 godina,nije ni veslala od Ria.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Pi nemamo neku veliku bazu da mozemo da biramo, imamo trenutno 3 dobre kajakasice i 3 solidne plus Dalma!! 

I to je tih 6-7. Ali cak na stranu broj takmicara,koliko imamo sansi za medalju? Realnih? Za sad samo Zoric i Tomicevic.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Posle 35 jednosjedi su slabiji. Uglavnom se uguraju u vece posade. Ako cilja dobar rezultat nema sanse u K1 ili K2. Naprosto je stara,36 godina,nije ni veslala od Ria.

Ali realno ni u k2 (ajde ovde jos i nekako), a posebno k4 nema

 

u k4 se vec skoro zna ko ce podeliti medalje

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ChandlerMne said:

I to je tih 6-7. Ali cak na stranu broj takmicara,koliko imamo sansi za medalju? Realnih? Za sad samo Zoric i Tomicevic.

Tomicevic i Zoric su narealnije ali ti u k1 200 uvek imas sansu za medalju!! Milica k1 500 i sve zavisi kakav nam bude k2 500!!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ChandlerMne said:

I to je tih 6-7. Ali cak na stranu broj takmicara,koliko imamo sansi za medalju? Realnih? Za sad samo Zoric i Tomicevic.

prosli put smo mislili da imamo 3 pa smo dobili jednu

 

sad da idemo na iznenadjenje :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...