website statistics
Jump to content

OI PARIZ 2024.-28.7.2024. (nedjelja)


 Share

Recommended Posts

Posted (edited)
4 minutes ago, prso1000 said:

Fantele 15 u drugom plovu. Ukupno 13 mjesto sa 27 bodova. Naravno tek je početak, ali sad si ne mogu priuštiti vise slabih plasmana. Trenutno je medalja vrlo daleko. 

Mah...S obzirom na kvar na brodu,15.mjesto je super.Mogu se samo nadati otkazivanju 3.plova ili diskvalifikacijama velikog broja suparnika.

Njemačka je diskvalificirana u drugom ploču zbog krivog starta,a šteta za ulazak u cilj jer je onu prvu ciljnu oznaku (crtu)Hrvatska prešla ispred Brazila,a Brazil je prošao drugu ciljnu crtu ispred nas,tako da su oni po trackingu 14.

Edited by BruT06
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, BruT06 said:

Mah...S obzirom na kvar na brodu,15.mjesto je super.Mogu se samo nadati otkazivanju 3.plova ili diskvalifikacijama velikog broja suparnika.

Njemačka je diskvalificirana u drugom ploču zbog krivog starta,a šteta za ulazak u cilj jer je onu prvu ciljnu oznaku (crtu)Hrvatska prešla ispred Brazila,a Brazil je prošao drugu ciljnu crtu ispred nas,tako da su oni po trackingu 14.

Bili su slabi i prije kvara. Ovi uvjeti im izgleda ne leže. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, prso1000 said:

17 mjesto izgleda za Fantele u trećem plovu. I mislim da su se već nakon prvog dana oprostili od medalje . 

Već su promijenili poredak 😂😂😂. Tehnika totalno u k***u. 
sacekajmo večer za rezultate. 

Link to comment
Share on other sites

Po ovom zadnjem,što piše da je official su ukupno 15. (12+12,a 15 se odbacuje kao najgori bodovi). Slažem se da im uvjeti ne leže,ali ako se ne varam na predolimpijskih regati su bili 2. ili 4. 🤔

Još uvijek se stignu popraviti,ali nemaju više prava na kiks.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, prso1000 said:

17 mjesto izgleda za Fantele u trećem plovu. I mislim da su se već nakon prvog dana oprostili od medalje . 

I da zavrse 20ti nisu se oprostili od medalje, ima tu jos puno regata i bit ce tu jos svasta tako da glavu gore , imat ce oni svoju sansu 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, BruT06 said:

Sutra finale strwljaštva od 12 sati na HRT2,a rukomet drugo poluvrijeme na HRTi. Po meni logična odluka.

Da logicno, sto meni nije jasno zasto ne puste nesto i na HRT 3.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...