website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

1 hour ago, pedja789 said:

Марко Подрашчанин завршио клупску каријеру освајањем Лиге шампиона. То му је прва, три пута је губио финале, овај пут је његов Трентино неочиквано лако победио Јастржебски. Симболично, финале се завршило његовим поеном из блока.

Једна занимљивост: Подрашчанин је једини српски репрезентативац који је играо Лигу шампиона ове сезоне.

 

У Таџикистану, Немања Мајдов пети. Жалиће се на суђење, али реално ово није био наступ за медаљу. Први дан нисам гледао, Милица Николић узела бронзу, Бунчић испао у првом колу. Требало би да сутра падне за још једно место (први испод црте), а и на листи за континенталну квоту ће бити кратак за неколико бодова. За њега су следећа два турнира јако битна - Астана и СП.

Buncic je u losoj seriji vec neko vrijeme tako da je ovo ocekivan epilog.

Link to comment
Share on other sites

Muski K2 u teskoj grupi, mislim da nemaju sanse za finale.

Ad hoc sklepan zenski K2 je bio ubjedljivo poslednji. Gledao sam ih na izbornom, i tada su bile lose ali sam se nadao da ce se makar malo popraviti.

Urtajl mi nikako nije opravdala poziv.

Link to comment
Share on other sites

Izasao je zrijeb za GR stil.

Posto smo danas u kajaku potpuno podbacili nadam se da cemo sada biti bolji iako posle letimicne analize nisam optimista.

Pogotovo je lose prosao Tibilov. Prakticno odmah ide na Lalaeva, sudeci po formi tu mu je negdje i limit. Ako bi se desilo da Lalaev dogura do finala, bice pakao u repasazu, toliko je sjajnih boraca da je sansa za kvotu po mom misljenju nekih 10%.

Nemes nije lose prosao, ako bi zamislili starog Nemesa. Ovaj sada ce vrlo tesko raditi sa Kamenjasevicem i cisto sumnjam da moze protiv njega. A kako Hrvat nije kalibar za finale... Sansa - recimo 30 %.

Kadzaja je super prosao, ali Kadzaja iz 2020. Sa ovim zrijebom bi se prosetao do kvote. Ovaj sadasnji moze da u svom dijelu kostura pobijedi svakoga ali i da izgubi. Dajem mu 50%. 

Petrusic po principu - cas ga ima, cas ga nema. Izgleda da je i on tu ali nisam gledao kostur jer je besmisleno.

Realno 0 kvota, optimisticno 1.

Link to comment
Share on other sites

Lupulesku je pobjedom nad Mesraf skoro obezbijedila plasman na Igre. 

Postoji par preduslova ali vrlo realnih.

 

Nadam se da ce Levajac nekako izvuci maksimum i doci do plasmana.

 

Spisak za veslanje - ocekivan.

Dvojac i dubl skul. Isti oni sa EP.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...